Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

bzzz

caute, tak ako sa mate? tak ja som 5.5 dna zvladla len na ovoci a zelenine, ale vcera som si uz dopriala aj normalne jedlo, a zajtra nabieham zas na klasicku 90dnovku.

ReginaPhalange

No, ja som mala mat prvy vodny, ale nakoniec som normalne jedla. Za 4 tyzdne mam 4kg dole, a ak sa mi to troska po dnesku zastavi tak neva. Zajtra zacinam odzaciatku. V mrazaku uz ma ocakava ryba a kopec zeleniny ;)

lolla

haluz1 akoze dokedy?! dokonca predsa!!! :))) prave som dopapkala salatik so syrom pockam chvilku a pak si pojdem zacvicit:) ty si ako na tom?
evusa ze waaaaaw zavidim ale tesim sa s tebou:) zumba je uplne bohovska, vrele odporucam:)

evasa

ahojte baby,ja uz skoro mam za sebou 2mesiace 90dnovej diety.Od zaciatku som uz schudla 14kg,este 2-3kg a koncím.Chcem zacat chodit na zumbu.mate stym niekto skusenost?

lolla

haluz1: ja sa tiez budem tesit z kazdeho kilecka ktore opusti moje telo :)) mas pravdu, tiez mam dneska bielkoviny:)) to bude super mozme sa tahat spolu ked namiesto zemiakov budem mat chut na horalku :D ja som si rano dala 2 slivky a este som neobedovala ale budem mat zeleninovy salat s cottage cheese mnam mnam uz sa teskam:)

haluz1

lolla tak to si takmer moja vekova kategoria :) tak jasne ze aj mne by sa pacilo este viac ako tych 65..ale nejdem si davat vysoke ciele..tak to nam potom vychadza aj na rovnako den :) mala som dve vajicka natvrdo..zeleninu a jednu taku malu zemlu celozrnnu..:)a ty si si co dobre ukuchtila?

lolla

bzzz wow tak pre teba je to uz doslova ako lifestyle:) a kolko si schudla za ten cas??

haluz1 ja mam 20r, 174cm, 73,4kg a chcem mat pod tych 60 (mozno 55 ak sa podarii O:-) a dneska je to 9ty dietny den, zatim bez prehresku, no este som sa nevazila, az pondelok tak bojim bojim ze co ten diablov pristroj ukaze :D ale citim sa skvele:) co budes mat na obed?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk