Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

haluz1

Dobre ranko prajem :) tak na ranajky som si dala polku babana..na obed este cosi vymyslim...lolla mam 180 cm a vahu 79.8 kg...chcela by som to dat na 65 :)

bzzz

Sikovne ste baby :) tak ja si tento tyzden pekne frcim len na ovoci a zelenine :) este tri dni :) a pak zas nabehnem na klasiku styroch dni :) uz sa tesim na pondelok :) mna to tak strasne bavi, uz to robim od februara, ze pre mna to uz ani neni ako dieta..tento tyzden som bola uz trikrat cvicit, este dufam ze dnes stihnem fitko, a v nedelu sa chystam do sauny :) jupiii

Lenuš

no keby to slo kazdy den tak, ako dnes, tak waw... mala som skrobovy den, na ranajky som mala ovocie, obed zemiaky, spenat, vyvar, vecera polovica obeda bez vyvaru a hodina cvicenia ...... :)

anonymka:)

ahojte...aj ja cem schudnut...vobec nic mi nezabera a uz som z toho zufala...kedze teraz zacala skola tak na cvicenie nemam velmi vela casu...nwm co mam robit :(

racica1

ahojte dievcata,

takze druhy vodny den som zvladla celkom uspesne, ale vecer mi uz bolo zle od hladu, tak som si dala sparenu brokolicu a karfiol a po vodnom dni vysledok -900g, takze super :o)jupiiii

pekny den, drzte sa

arana

No ja tiez uvazujem ze vahu dam mame nech ju niekam schova lebo na nu chodim kazdy den aj ked mi do teraz prinasala radost dnes uz nie lebo to stoji a sa mi zda ze o pol kilka mam aj viac...brrr :D takze sa nebudem vazit do vodoveho dna nech mam potom o to vacsiu radost...dnes mame ovocnickov tak sa chystam do obchodu nakupit nejake ovocie a na zajtra syrik...nejak neviem prezit ovocne dni predtym som ich mala najradsej ale toho roku mi dajak ovocie moc nechuti... neviem cim to je...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk