Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: 90 dnova rozlisovacia dieta

selie

takze vitaminy...zatial bez prehresku ak nepocitam ze vcera som si miesto torty dala 2 mensie kolaciky.....rozhodla som sa ze sa odvazim az na vodny den....uvidime ci vydrzim...myslela som ze po skonceni 90 dnoch by som tuto stravu vymenila za R musli s mliekom D ovocie O normalny obed ale nie velka porcia O daco male V daco lahke....ale ako citam bojim sa jojo myslite ze potom stale treba dodrziavat principy delenia?

bzzz

baby to uz zvladnete, klud, hlavne nemyslite na to ze ste hladne ;) viem o com hovorim, nebojte sa :) a hlavne pite vela aj pred spanim :)

lolla

racica1: ale aj tak je to super, ze ked si to prerusila na tej dovolenke, sa ti potom nezastavilo chudnutie a aj tak si schudla aspon tie 2 kila:) ja by som urcite chcela ist pod tu 60 nestastnu.. vtedy som sa citila uplne skvele.. ale moj sen je tych 55 to by bolo uplne genialne ach ked si to predstavim :D ako si zvladla dneska vodny den?
Lenuš: a na ktorom si dni?:)

racica1

bzzz, dakujeme za povzbudenie, uz aby bolo rano, lebo v tomto vodnom dni mam riadnu krizu, uf, tazky je dnesok!

arana, ty to zvladnes, ked si to uz raz dokazala, dokazes to aj druhykrat, len musis tomu verit

lolla, chudnem z vahy 62kg, za prvy mesiac som dala dole 5kg, to bolo super, ale cim som chudsia, tym to ide pomalsie dole. a to moje pribratie na dovolenke tiez nebola ziadna vyhra :o( ty by si chcela kolko schudnut?

Lenus, vyvar sa moze v bielkovinovy a skrobovy den na obed, a co sa tyka pudingu, myslim, ze to velmi nie. dieta je postavena na tom, ze jes zdravu stravu a preto puding ako polotovar v prasku asi nie je velmi zdrava strava :o) radsej si daj jogurt, alebo tvaroh so skoricou

Lenuš

baby, vývar sa moze iba v bielkovinovom dni alebo aj v ostatnych? a puding sa moze? asi nie, ze? dakujem za odpoved

lolla

racica1: dakujem velmi pekne, aj tebe zelam vela vytvalosti:) viem viem, ze z malej vahy sa chudne horsie, ja som minuly rok schudla len 6 kil (zo 65 na 59 pri vyske 174cm) a sestra schudla az 20kg zo stovky.. ale kazde kilecko beriem ako uspech lebo teraz som si znetvorila telo az na 74kil..fuj :/ stale ma laka odvazit sa, no nechcem sa vazit este, az v pondelok lebo viem ze potom by mi z toho sibalo a stala by som na vahe kazdu chvilu :D
ty si z akej vahy zacinala teraz?

arana

baby ja som pred rokmi schudla touto dietou 18 kg. Prvy mesiac 9kg druhy asi6kg a na trreti som nedokoncila a mala som tam uz vela prehreskov tam som dala dole 3kg. za tie roky co presli som dala naspat 18 + dalsich 10 :-/ ako bonus....takze na otazku ci hrozi jojo efekt poviem ano hrozi ked sa vratite spat na stare kolaje...velmi to lutujem ze som si to neustrazila teraz to odznova prezivat...ale mozem si za to sama...

dnes som robila zas celozrnne palacinky s hubami tie mi chutia, vecer este neviem vyhybam sa sladkemu tak si spravim asi cestovinky...mam to tazke tak sa premaham pretoze uz niesom doma sama tak sa vyvara vo velkom vcera sa robili fasirky v noci som sa kolo nich motala uz som dala ruku do hrnca :D ale NIEEE nedala som si :D bozeee ide mi to na mozog :D tie vone vseliake a plna chladnicka ...ou ou ou

bzzz

Sikovne ste baby :) a s tym cajom, a vyvarom nic nepokazite !!!ja mam dnes uz treti vitaminovy den za sebou, normalne ze sa mi lubi tato moja ocistna kura :)

racica1

snaziva, jasne, ze s bujonom nic nepokazis, len nie je dobre ho pit velmi vela, lebo je slany a sol moze tak zadrziavat vodu v tele, ale jedna, dve salky nic zle neurobia :o)

lolla, ja som za druhy mesiac schudla vlastne len to, co som po prvom mesiaci diety nabrala na dovolenke - teda 2kg, mala som nejaky hekticky cely mesiac. ale musim podotknut, ze nechudnem z velkej vahy, teraz mam 57 kg pri vyske 160 cm a chcem zhodit este nejake 4 - 5 kg, takze aby som ta neodradila - z malej nadvahy sa totiz ovela tazsie a menej chudne ako z velkej,
ty chces schudnut z akej vahy? drzim ti palceky

snaziva

racica

dakujem za poklonu:) je pravda, ze sa snazim celkom, ale prehreskom sa tiez sem-tam nevyhnem:)...vcera vecer som dostala taku chut na chlieb s mastou a cibulou, ze som si jeden tenky dala:)...a dnes tiez sa nejdem len s tou vodou trapit. si ma inspirovala s tym bujonom, tak som si dala jeden zeleninovy..no a co..:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk