Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

lolla

jaaaaaaj babenky hned mi je lepsie ked si citam ako vam to dobre ide, sa citim taka posilnena:) ja mam dnes este len 7.den a este som sa nevazila tak trosku mam krizu.. :/ a selie myslim ze cottage cheese je fajn, tiez sa ho chystam dat na bielkoviny:)

a este sa chcem spytat, baby ktore mate uz po 2. vode, kolko ste schudli za ten druhy mesiac???

selie

tazke dneska mam UH na ranajky bolo jablcko a na obed cestovinky a spravila som omacku co kuchyna dala a vecer sa nesmierne tesim na kolacik... papate aj pomedzi hlavne jedla dake ovocia ?,,,lebo sa bojim aby sa telo nezlaklo ze ma zrazu malo jedlo a zacalo robit zasoby...zatial som bez prehresku uvidime do kedy to vydrzim v minulosti som ju uz drzala 3 tyzden ale potom som sklamala....zajtra ovocicko a potom biel. daky dobry receptik nestiham varit...mohla by som si na obed nakupit zeleninu a dam si mozzarelu a bohuzial aj troska tmaveho chleba?,,,alebo cottage chesse?

racica1

caute baby, ja mam dnes svoj druhy vodny den, snaziva, dnes bojujeme asi spolu :o) 8 kg dole za mesiac, to je krasny vysledok, gratulujem, si sikulka :o)
ja tiez cez vodny den pijem okrem vody aj caj, pripadne bezkofeinovu kavu, dnes si dam ale asi aj cisty vyvar, to ma aspon trochu zasyti a budem spokojnejsia,

potom dam vediet, ako som to zvladla,

snaziva

Caute

tak ja mam dnes svoj prvy vodny....kavu som si dala aj tak..aj caj matovy...sak su to len tekutiny..a uz prvu 0.75ku vody pred sebou:) dnes rano vaha 76.5, tak sa nesmierne tesim...viem,ze zajtra ked si dam opat "jedlo", tak sa to asi trochu zysi, ale to nevadi...zacinaju mi byt velke niektore veci, co je uplne super...ale s nakupmi este cakam.uvidim, ako sa veci budu vyvijat. Takze zatial: 7.5 - 8kg dole:) prefektny mesiac za mnou. tesim sa na dalsi..:)Drzte sa

racica1

Denisa 89, ja mam tiez sedave zamestnanie a mam aj auto, takze tiez riesim pohyb len cvicenim (chodim sem tam na spinnig) ale uz mi pomalicky zacina aj skola a popri praci a skole uz nestiham chodit niekde cvicit, tak som si kupila orbitrek - doma budem mat na to cas skor :o)
s 90 dnovkou schudnes sice aj bez cvicenia, ale je to narocnejsie, s cvicenim mas lepsie vysledky

Denisa89

Dievsata a ako to riesite s pohybom??ja som pribrala ked som zmenila zamestnanie..predtym som pracovala ako casnicka (pracovala som aj 16 hod.denne) takze som sa nabehala az az,ale teraz mam zamestnanie pri ktorom nemam pohyb a neviem to poriesit,chodila by som cvicit ale samej sa mi nechce..hlavne to ze predtym som take problemi neriesila,lebo som mala pohyb v praci.

racica1

Denisa 89, vlastnu skusenost este nemam, lebo mam za sebou len 58 dni diety, ale kamoska je po diete uz asi 3 mesiace a este nepribrala nic. samozrejme, ze si dava pozor na to, co zje, neprejeda sa, neje vyprazane, sladkosti a ked sa jej da, dodrziava zasady delenej stravy - ale nie vzdy. proste sa snazi rozumne stravovat.
myslim, ze jojo efekt nastane vtedy, ked sa vratis ku povodnemu stylu stravovania. a ak mas teraz nejaku nadvahu, nieco na tvojom sucasnom stravovani asi bude zle, takze ak sa ku nemu uplne po diete vratis spat, priberies. ak sa budes potom stravovat normalne a zdravo, nemas preco pribrat.

idealne je zapojit do toho aj pohyb.

baby, este stale nie som rozhodnuta, ci si mam dat zajtra vodny den, alebo nie???

bzzz, tebe sa tiez vzdy zastavilo chudnutie po vodnom dni?

Denisa89

Ahojte baby.V prvom rade vam chcem povedat,ze vam vsetkim drzim palce..aj by som chcela zacat s touto dietou,ale obavam sa jojo efektu,preto sa vas chcem opytat na vase skusenosti..tie co dietu ste skoncili,alebo tie co ju drzite uz niekolki krat:dostavil sa u vas jojo efekt elbo nie?a dalsia otazka..docitala som sa ze tato dieta spomaluje metabolizmus ,jeto pravda??za odpoved vopred Dakujem.

zuzanka8989

ja ked som zacala drzat tuto dietu, tak som po prvych 2 tyzdnoch este pribrala 3kg a nie schudla...a to som ju vazne drzala a nie len tak, ze som jedla ako prislo...takze tym padom viem, ze kazda z nas je ina a co tisickam zien pomaha, to mne nemusi...:(

selie

dneska mam 2den a domov mama priniesla pizzu to bolo hrozne premahanie ale nastastie som to zvladla chcela som si odlozit na zajtra ale samozrejme musela kupit so syrom....zajtra sa uz nesmierne tesim na kolacik den UH budem mat najradsej...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk