Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

bzzz

arana :) ja to poznam, ja som v lete 1000eur minula na nove veci :D to som dvojmesacnu vyplatu len na nove oblecenie setrila, a ked este schudnem, co schudnem,lebo chcem a ja to dokazem, tak sa tesim na dalsie nakupy :)

aky ste amli den? ja som mala , celkom fajn, R: broskyna, D: ananas, a susene oriesky O: zeleninovy bujon OL: detska vyziva, a na veceru si dam broskynu

ak sa mi podari, tak aj zajtrajsi den cchem mat vitaminovy, to uz bude treti :)

arana

baby viete na co sa tesim? ze ked schudnem podarujem vsetko oblecenie a vynovim si cely satnik...ale uuuuplne cely...wauuu :)) a stale na to myslim ked som hladna

bzzz

racica, sprav si dva vitaminove dni,aelbo normalne pokracuj, ja na dnes planujem dalsie vitaminiky uz sa tesim, na ranajky som mala broskynu :)

racica1

bzzz, mysli pozitivne, stale si predstavuj, ze mas svoju vysnenu postavu a zameraj sa na to. mozno je to len nejaky kratkodoby vykyv vahy, alebo fakt naberas svalovu hmotu. tie kilecka, co si teraz pribrala je vidiet aj na mierach(cm)?

mne sa inak tiez zastavilo chudnutie po prvom vodnom, tak teraz rozmyslam, ci si mam dat ten dalsi, alebo nie? nechcem, aby sa to zastavovalo, radsej nech to ide pomalicky rovnomerne dole,

poradte, co mam urobit???

bzzz

racica1, ja som po ukonceni, drzala tak ako by sa malo nasledujuce tri mesiace sa stravovat, ale jednoducho mne to tak nepadlo dobre, a ja to uz vobec neberiem ako dietu, ved ja sa stravujem teoreticky na principe deleenj stravy, niekto tak zije uz roky, lenze ja som mala vminulosti problemy so zaludkom, kvoli tomus om aj priberala a pribela, tak dufam ze sa mi to znovu nevracia, ja som mala dnes vitaminy, a zajtra si spravim tiez :) a neboj sa tu vodu sa da uplne v pohode vydrzat, ja som ju mala 3krat, len potom sa mi a aj babam z fora chudnutie na tri tyzdne uplne zastavilo :/

racica1

ahojte,

ja mam zajtra vitaminky a v stredu vodny den, takze uz sa na to psychicky pripravujem :o)ale urcite sa vo vodnom dni nevyhnem teplemu cajiku a v pripade velkej krizy aj vyvaru - ved to vsetko je len voda.

bzzz, neviem, ci je dobre pre tvoje telo drzat tak dlho 90 dnovku, v knihe sa pise, ze po 3 mesiacoch je potrebne dat si udrziavacku, lebo rozlisovacka je velka zataz pre organizmus, tak neviem? ty si sa dobre necitila pri tej udrziavacke, ked hovoris, ze si mala na par dni pauzu? z mojho pohladu ide totiz o to, ze ked je organizmus dlhodobo vystaveny redukcnej diete, prestane chudnut a zacne si drzat vsetko, co moze. preto je potrebna 3 mesacna udrziavacka a potom sa moze dat dalsich 90 dni rozlisovacky.
a stravovanie dodrziavas presne podla rozlisovacky, alebo mas vela prehreskov? nerobis si prilis male porcie jedla?

bzzz

Racisa: Nemala som pauzu,len par dni, ale vobec som sa tak necitila dobre, preto aj pokracujem
Arana: dakujem za podporu :)

Takze dnes som mala vitaminy: R: broskyna, D: zeleninovy salat ( paprika, paradajka a cibulka ) O: melon Ol: broskyna a banan
a V: banan a broskyna

uvazujem nadtym ze si spravim viacej dni, len vytaminy

selie

caute babeny ja som akurat dneska zacala na ranajky som si dala fajnucky anasik a na obed som mala pecene masko so zeleninou hladna som nebola tak som vynechala vyvar dufam ze to nevadi...na veceru to iste ale skocim si este zacvicit uz sa mi zbiehaju slinky ked sa pozrem do chladnicky ale dufam ze vydrzim dopracovala som sa na hroznu vahu takze dufam ze kilecka pojdu dole rychlo aby som nestratila motivaciu drzte sa... :)

arana

Caute babule :))) ja mam po vajickach to bude zase tazko mi na zaludok :D a ide to pekne mam dalsie kilko dole :)

bzzz neber to negativne, pozri tym ze cvicis sa ti spevnuje svalstvo atd...mozno to bude tym svaly su tazsie ako tuk... ked to nevidis na obleceni zeby ti bolo male nic si z toho nerob... je rozdiel vidiet 76kg tuku a svalov. Zla nalada ta viacej polozi, mysli pozitivne aj to velmi pomaha nemysli na vahu...a najlepsie by bolo keby si ju odlozila a vazila sa len raz mesacne ci raz do dvoch tyzdnov.

ked vsak vidis ze ti je oblecenie male a ozaj sa lepia tuky tak vyluc pecivo, jedz menej ovocia a viacej zeleniny. Alebo si daj taku ocistnu kuru nejaku... ono sa to casom podla mna zase rozhybe...

baby drzim vam palce aj sebe :)))

lolla

ja mam teraz 4. den, takze samee ovocicko, dufam ze to vydrzim a nezhresim (ved viete v nedelu poobede by som si skor vedela predstavit na tanieri nejaky marhulkovy kolac ako pomaranc :D) vy ako pokracujete babenky? drzte sa, dokazeme to :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk