Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

racica1

bzzz,

mala si po 3 mesiacoch aj dalsie 3 pauzu s pokracovacou dietou? alebo drzis od februara rozlisovaciu?

v kazdom pripade, - ked priberas, niekde bude problem. bud to moze byt zdravotny stav, resp. uzivanie liekov, alebo aj to, ze malo papas. ak mas maly prisun potravy, telo si robi zasoby.

skus rozpisat presne tvoje stravovacie navyky, co papas, v akom asi mnozstve, v akom case a mozno sa dostaneme ku pricine tvojho priberania. + dolezity je aj pitny rezim

ja som si dnes robila tie lasagne s rajcinovou omackou, sampinonmi, cuketou, tekvicou, cibulkou, samozrejme zasypane provensalskym korenim - bolo to vyyyborne :o)

racica1

happylife, dakujeme za informacie, ale ak si si nevsimla, toto forum je urcene na podporu a motivaciu pri chudnuti. info, ktore si nam napisala, si mozeme kludne precitat hocikde na nete,

a co sa tyka 90 dnovky, vobec si nemyslim, ze je to tyranie, resp. za tyranie nepovazujem to, ze jem pravidelne, v strave mam vela ovocia, zeleniny, preferujem zdravu pripravu jedal, a v kazdom pripade, v tejto diete je dovolene jest predsa cele doobedie ovocie kazde dve hodiny, a pobede kazde tri, resp. styri hodiny - podla toho, z coho jedlo pozostavalo. ak je toto tyranie, tak potom neviem?

bzzz

takze mam vysku 176-177cm, vo februari ekd som sa nato dala som mala 90 kg ( zo zdravotnych dovodov som pribrala za rok 25kg :( )po uplynuti 90dnovky, som mala 76 teda 14 kg dole, a teraz zas mam + 6 naspat, a to stravujem sa este stale podla 90dnovej, cvicim pravidelne, korculujem, behat chodim, takze vazne aktivne sportujem, a bum, nieze nechudnem, ale este priberam, no ide ma porazit :(
nehcem to vzdavat, budem bojovat dalej, a nejako to zvladnem, musim, ked aj skapem dotoho ja schudnem na 65kg!!!

happylife

Boze moj baby!!! Strasne sa mi to cita, co tu davate... Prestante sa tyrat roznymi nezmyselnymi dietami a neviem akymi dnami. Jedzte MINIMALNE!!! 6 x denne s rozostupom 2 - 3 hoddiny, v zavislovti na druhu pozitej potraviny. Ovocia a ostatne sacharidy sa travia rychlejsie, masko a bielkoviny pomalsie. A hlavne MALE!!! davky!!! A VELA vody!!! A NEZABUDAT na ranajky!!! Od 15 hod. vylucit akekolvek sacharidy (ano aj ovocie) a prijimat len bielkoviny a zeleninu. A vyuzit akukolvek moznost k aktivnemu pohybu vzdy pomoze. Vela zdaru!

racica1

ahojte,

bzzzz, nezufaj, ja som tiez pribrala na dovolenke dve kila, ako som uz pisala a do tyzdna som ich mala spat dole, ked som sa posnazila,
a kolko si pribrala?

stale hladna, ja ked vidim vsetky tie dobroty v obchode, o ktorych pises, predstavim si ten tuk na mne a hned ma to odradi :o) ked sme sa uz dali na boj, nejako to zvladneme a budeme krasne :o)

inak baby, dnes som si objednala orbitrek, chodim sice aj na spinning, ale nemam vela casu kvoli praci, tak som sa rozhodla aktivne cvicit aj doma :o)

inak, zajtra mam UH a idem robit lasagne samozrejme bezvajecne, uz sa tesim, to bude mnam

stale hladna

Neviem ako ti pomoct... keby som mala po tolkom trapeni a odriekani si, este pribrat, asi by som sa na to vykaslala a zvolila si iny sposob ..trebars chodila do posilky kazdy druhy den a tam 2 hodiny slapala na bicykli alebo tak nieco. Alebo mozno by som to skusila este raz... mozno to je len take prechodne to pribratie kil. hlavne sa drz a nevzdavaj ten boj s kilami..

bzzz

ja mam uplnu depku, ja neviem, mna to teraz chytilo od toho februara prvykrat ale uplne ze konec, vcerajsok ma odrovnal,ze som pribrala, ach len nervy mam, pomooooc :(

stale hladna

Noo... uz mam aj po veceri :( hned po obede sme isli na velky nakup a vsetok obed som vytravila asi do hodiny.. je strasne nakupovat, vidiet vsetky orieskove milky, a solene chipsy, rozne zakusky, torty, zmrzliny, plnene sisky a nemoct si to kupit .. nakupila som banany, jablka, ananas, ryzu na zajtra a kopec mrazenej a cerstvej zeleniny... a 100%-ny dzus.. uz mam aj po obede.. ale kedze ma dnes caka dlha noc, tak si dam este tak o 18-30 jeden banan, strasne mi zachutili :D a zajtra asi urobim zeleninove rizoto... hroza, budem sa pozerat ako cela rodina papa rezne :( a ja nic.. zajtrajsok bude narocny..

arana

stale hladna :) 2kg za 5 dni je dost preco myslis ze malo? :))))

ja som namiesala cesto na dnesne palacinky s hubami. Uz sa tesim som hore uz od skora rana a hlad uz mam neskutocny...vcera som si dala biele vinko ajajaj :D dnes ma z neho hlava boli a susi :D baby uz nech je obeeeeeed!!!!

snaziva

stale hladna

2kg za 5 kg je podla mna uplne akurat...mne to tiez nejak tak islo..podla mna je to dokonca lepsie nez akurat:)
No tak ja nakoniec tiez kuriatko namiesto ryby...ale pecene...si odsmajchnem prsia:ň a k tomu podusim asi mrkvu...tiez sa tesim..to ovocie mi uz krkom ide:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk