Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

stale hladna

Super..vcerajsie vitaminy som prezila s mini porciou leca (len paprika, rajciny a cibulka). A cele poobedie s dvoma detskymi vyzivami, isla som spat cela hladna :( ale vobec som nemala chut uz na ziadne ovocie ani zeleninu. Dnes uz sa tesim na to kuriatko grilovane.. A mam pripravenej vela papriky a rajcin tiez.. to bude dnes ineee ako vcera :) Inak schudla som 2 kila v priebehu 5 dni.. je to malo, al. akurat?

snaziva

bzzz

hlavne nezufaj a zaber!!!!
to, ze si vcera dietne fiasko predviedla nie je az taka katastrofa. Mne sa to za tu dobu, co to drzim tiez parkrat zadarilo.A ano, bola situacia, ze som sa tiez posunula na vahe smerom nahor. Ale to nic. Treba dalej pokracovat. Ak sa chces citit lepsie, odskodni tie prehresky tym, ze yvolis menej kaloricke jedla. Napriklad, ked budes mat bielkoviny, tak nedavaj maso a pecivo, ale daj si len zeleninovy salat, napriklad zmiesany s tuniakom vo vlastnej..alebo s vajecnymi bielkami...A pocas skrobov ja neviem. napriklad nedavaj zemiaky ani ryzu ale skus len dusenu brokolicu. Pripadne tu moju oblubenu sosovicu. dobre zasiti a vzdy aj krasne precisti...Nad svojou vahou urcite raz vyhras!!!!

arana

baby aj napriek zacinajucim prehreskom mam tyzden co sa snazim a mam dole 3kg...mam z coho zhadzovat tak som stastna ze to zatial ide...uz konecne ide do mna aj voda pijem neustale cely den tak sa aspon prechadzam na zachod kazdych 20 minut :)))) tesim sa ze su prve vysledky aj ked je to len asi voda ale posilnilo mi to moju volu...drzim vam palce idem cistit zemiaky :D

snaziva

stale hladna

ja tiez zacala rano hruskami:)..osobne si myslim, ze tym lecom to az tak nepokazis..tak ci tak dnes na tom ovoci usetris kopec kalorii, takze to bude ok.Ved sama musis najlepsie vediet, co telo mpotrebuje a zbytocne ho nevysilovat...ja si do prace urobim asi zeleninovy salat a banan si vezmem..A kedze som tam do 22hej, pak uz snad len zalahnem:)..a zajtra si pravdepodobne doprajem rybku..mnam:)..tak teda tie dnesne vitaminy prezime a zajtra uz konecne dobru chut:)

stale hladna

pre snazivu : Ja mam tiež dnes vitaminky..na ranajky som mala hrusky.. a na obed mame leco a rozmyslam ze zhresim a dam si.. nebude to take strasne dufam, ostatne 3 dni pred tymto som dodrzala poctivo az dost... V podstate leco je len zelenina a bude bez parkov. Dam si len malo, a potom o 16 si dam tedsku vyzivu jablkovu a na veceru 1 jablko a kavu a bude.. konecne po tyzdni nemam zaludocne problemy a dufam ze ani nepridu... a uz sa tesim na zajtrajsie grilovane kurca so zeleninou a vyvovarom po obede :D mnaaam, to jedine ma teraz motivuje..na vahu som sa este nepostavila.. mam 163 cm a 60 kg...

racica1

ahojte dievcata,

tak uz mam po dovolenke, ktora mi mierne skomplikovala moje uspesne zhadzovanie kileciek. snazila som sa sice dodrziavat stravovanie aj cez dovolenku, ale nedalo sa to uplne, takze som 2kg pribrala. teraz som necely tyzden po dovolenke a uz ich mam opat dole :o) a pokracujem dalej.

dnes mam 52 den, zachvilku ma caka opat vodny, dokopy mam dole 5 kg a 4 - 5 by som este chcela dat dole,

evasa - uzasny vysledok :o)
snaziva, drzim palceky, tvoju metu sa ti urcite podari zdolat

drzte sa, papa

snaziva

Caute damy...
Tak u mna je to dnes 27.den
Ranna vaha sa ukazala ako 78.1kg..takze ak pyzamo odratam, tak sa necham uniest rovnymi 78kg..:)..mam taku metu, ze dokonca tohto prveho mesiaca to chcem dat na 77kg. Ak sa podari menej, budem len rada.Ale uz teraz sa tesim z uspechu. schudla som 6 - 6.5 kg. Je to slusne, myslim...:) Dnes ovocie, tak sa to este asi pohne dole trosku. Drzim vam tiez palce.

bzzz

dieta 2010 : www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php5.sk podla mna staci ak toto pochopis, ta kniha je uplne zbytocna, teda ja som podla nej vobec nesla, tie recepty sa mi vobec nelubili, ja som si vkuse vymyslala sama...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk