Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

anavi2

Ahojte...nie je tu niekto kto by sa od zajtra pridal? vydrzala som 6 dni 13 mliecnu ale uz ma nebavi...tato dieta je pestrejsia...resp. ide skor o zmenu stravovania :) Pridate sa niekto? ja by som chcela zajtra rano uz zacat :)

P.RIA

Sisa86 dnes mám Uhľohydráty na raňajky som mala banán a kedže bol dnes únavný deń tak som si počas práce dala aj jedno jablko ... pred chvíľpu som, prišla domov a urobila som si palacinky len z muky a minerálny plnené šampiňónmi zjedla som jednu a pol ale citim sa prežrata a zle z nich ... tak potom už len o 7 si dám zmzlinku dnes už sa na nu teším :-) aj keď musím sa priznať dnes bol prehrešok :-/ dala som si dve lyžičky halušiek s tvarohom :-/ ale len kávové lyžičky ale predsa .. :-( zajtra ráno si plánujem urobiť výživu bananovu jablkovu a byť skor na káve a vode ako ovocí ... 7 deň dva a pol kila dole :-/ aj keď mám pocit že po dnešku pojde niečo hore :-/ a kde mám zaradiť slnečnice ? či tie su vylúčené ? :-)

sisa86

P.RIA ano vsetko je to o zvyku,postupne ked sa ti stiahne zaludok,uz ani nezjes vsetko co si pripravis...ano na veceru moze byt,ja som hocikedy zjedla este aj nejaku susienku,je to cele na tebe...mentolky nevadia,vsak sa nemozeme zameriavat na kazdy kusok,proste ber to skor ako zmenu stravovania a navykov...nemusis dakovat,viem ako to je ked ti nema kto zo zaciatku poradit,ako mne a o tychto forach som nevedela ked som zacinala...priebezne informuj ako sa ti dari...pekny den!dtzkaj sa!

P.RIA

Sisa86 ďakujem za rady tak ja sa už teším na ďalší bielkovinový deň lebo mlieko mi už nenormálne chýba :-/ som troška vyhladovaná ale to sú asi len tie prvé dni však ? dneska už 7 a teším sa na zajtra uhľohydráty .. na večeru skusim nejaké to sladké pečivo ak hovoríš že ty si to tak robila :-) normálne možem nejaký croasant hej ? Dneska som si ráno dala dve mentolky dufam že to nie je veľký prehrešok ale bolo mi vážne zle a bolela ma hlava potrebovala som niečo také a aj to pomohlo .. :-) a predsa mentolové cukriky nemožu až tak zaškodiť no nie ? len dufam že sa to už nebude opakovať žiadne také prehrešky :D ...

sisa86

P.RIA grepova voda az tak nevadi mozes si davat do vody aj citron alebo jablcny ocot...ano v bielkovny namiesto maska,mozes mlieko,jogurty alebo vajicka,ale nemiesat,vyber si vzdy len jedno a to maj aj na veceru.

Vera26

Ahojte, niekde som citala, ze v detoxikacia by sa mala vykonavat 1x tyzdenne a to tak, ze v dany den budete pit len cerstve stavy. Ma to ovela vacsi vyznam ako raz rocne....taketo "precistenie" organizmu ma zmysel potom aj pri dietach. Osobne to nikdy na stave nevydrzim, lebo mi rychlo klesa cukor a som hned vystavena, dam si vsak jablko alebo jedno ovko a da sa to vydrzat. Hlavne ten pocit stoji potom za to. Odporucam vyskusat.

P.RIA

sisa86.. ďakujem ja vypijem aj 3l čistej no dnes som si kupila grepovu ale bez cukru má len 0,20 kcal na 100ml myslím že to by nemalo zaškodiť či ? Dneska mám už 5 deň :-) a cítim sa lepšia ako keď som jedla kade čo :-)a ešte by som sa ťa chcela opýtať ak sa neveim vzdať mlieka alebo Acidka ... možem si to dať v bielkovinový deň dajme tomu že namiesto jedla ?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk