Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

bzzz

stale hladna, ano iba jednu kocku, ale predtym si mozes dat nieco sladke, zakusok alebo zmrzku, a potom tu kocku cokoladky, ja som ju jedla pravidelne, ale teraz uz nie,
no ja som dost taka ktora kazdu zmenu pocasia pociti, a mavam same migreny, takze od diety som nemala, a bolesti zaludka tiez nie, jedine to ze som nechodievala pravidelne na zachod, potom som si kupila psylium /vlakninu/ a to mi veeeelmi pomohlo
a este co Vam mozem odporucit, ze ten vodny den vynechajtem, ja som ho mala trikrat a po kazdom s ami uplne zastavilo chudnutie po tom, tak radsej bud dva ovocne dni si spravit,alebo normalne pokracovat s bielkovinovym dnom :)

stale hladna

len 1 kocku?? to sa mi ju neoplati ani kupovat :)
Prosim ta bzzz, nemas bolesti hlavy alebo "zaludocne problemy" ? Je to normalne? a prejde to v dalsie dni?

bzzz

stale hladna, iba 1 KOCKU cokolady nie celu !!!!!!!!!!

a na vitaminy si zvyknes, je to sila zvyku, ja som zvladla aj vodne dni, je to uplne ze v pohode :) neboj sa !!! ak to chces tak to naozaj zvladnes, len treba chciet ;)

Vlaši

Dievčatá držím Vám palce. Ale bacha, je dobre ak po ukončení prvých troch mesiacov
pokračujete znova, pretože časom máte váhu ako pred chudnutím. Stalo sa to aj mne a viacerým okolo mňa čo takto chudli. Mám však známu, ktorá sa takto stravuje už 2. rok a tak si váhu stále drží.

stale hladna

A este jedna otazocka.. dnes ma byt naveceru povinne aj tablicka cokolady, to sa mysli cela cokolada?? alebo len 1 kocka..neviem sa to nikde docitat

stale hladna

Ja mam dnes sacharidy a mam pripravene na obed cestoviny a na veceru som pozvana do cukrarne :) uz sa tesim na ten kusok torty ... mnaaam a zajtrajsok neviem ako prezijem.. neviem si predstavit ovocie cely den, uz teraz ho mam dost na ranajky.. dnes mam na ranajky jahody :D Ako prezivate vitaminy vy?? Inak dnes rano som sa zobudila so strasnymi bolestami hlavy, moze to suvisiet s dietou?? lebo mne sa take nieco nestava. :(

ReginaPhalange

Stale hladna,
ja som si kupila knihu, ale ked som pochopila, co miesat a ako jest, velmi sa jej nedrzim. Mala som napr. leco na bielkoviny a dnes cesnakovu pizzu s chilli-rajcinovou omackou, mnam. Da sa nieco najst aj z domacej stravy, ked nieco vyhodis. Dnes si dam este zmrzku (sa na nu vzdy tesim 3 dni;) a zajtra ovocny den. Kupila som si ale cerveny melon (tiez sa tu nedrzim receptov).

drzim palce

stale hladna

No, dalsi den diety predo mnou... :) dnes budu opekane zemiaciky a mam na ne strasnu chut.. ozaj, nemate v elektronickej forme knihu o tejto diete??Dost by mi pomohla.. videla som to 4. vydanie 90 dňovej diety, ale tie recepty mi nejako nesedia.. mozno 5 jedal je celkom dobrych z tych 90.

bzzz

arana, to nic, a zajtra si kludne sprav UH den, neni to moc dobre ked tie dni striedaa !!!

no a s5 k tym receptom, ja som napriklad tie palacinky normalne robila z tej celozrnnej muky, z mlieka a vajicok, uplne to iste len som tie muky vymenila...no a ja som nesla podla tej knihy, ja som si vkuse naplanovala, ze ktory den co budem papat, a tak som sa nato velmi tesila :) a inak som z fora 90dnova od 2.2.2010, tak keby si sa nudila si so prejdi,my sme si tam pisali vsetko, a aj daake recepty..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk