Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

arana

baby ja som to dnes posrala na veceru dala som si miesto zemiakov celozrnne pecivo no co uz...zajtra si miesto UH davam vitaminky lebo budem mat aj tak nestihacky... stale sa sklamem takou prkotinou...

snaziva

stale hladna -

nouvediem zopar jedal, ktore sa u mna osvedcili..

Bielkoviny:
- zeleninnovy salat s tuniakom
- zeleninovy salat s vajcom natvrdo
- grilovane kur. prsia s dusenou zeleninou
- spenat zahusteny vajickom, vajce natvrdo
- tofu na cinsky sposob, dusena zelenina/salat
- pecena makrela/kurca a salat/dusena zelenina (odporucam pasirovanu mrkvu)

Skroby:
- varena sosovicova/fazulova kasa, varene zemiaky
- zemiaky s prazenou kyslou kapustou
-zeleninove rizoto s lecom
-zeleninove rizoto s korenovou zeleninou
- dusena brokolica/karfiol so zemiakmi
- zemiakova kasa s dusenou zeleninovou zmesou a sampinomni

Uhlohydraty:
- cestoviny na mrte sposobov (s lecovym zakladom, s cesnakom a olivami, s bazalkou a paradajkami, zmiesane so zeleninovym salatom, s makom nasladko...)
- pizza so zeleninou ( davam vacsinou paradaj. zaklad, bylinky, sampinony, kukurice trocha, cibulku, cesnak, paradajku, papriku..)

vseobecne dobra je spargla, skoda len, ze dost draha...

Vitaminovy:
ovocie podla chuti a nalady..niekedy nahradzam zeleninou..

evasa

ahojte baby.ja som zacala dietu 16.7. amam dole 11,5kg.mam 160cm a mala 68kg,nuz cítila som sa hrozne.chcem sa dostat na vahu 53kg.Som matka 4 detí a cca 10 rokov nemala 56kg ,uplne som omladla a moje dlhe vlasy su krajsie a pokozka pevnejsia...kazdí mi tipuje 28rokov a pri tom mam 38r.V poslednej dobe aj ja robím chriechy,namiesto ovocneho dna robím bielkoviny.Nejem chlieb a sladkosti.drzím vam palce

stale hladna

Tiež nestíham ten čistý vývar po hlavnom obede, kedže som v práci, nemam si ho kde uvarit. Tak si dam vzdy cierny caj po obede. Tento tyzden este len zacinam a uz som hladna a to som este nemala vodny den. prosim Vás nedali by ste sem nejaky ten Vas oblubeny prakticky recept trebars na skrobovy den?
Pomozete nam zacinajucim :)

arana

bzzz len preto sa pytam na recept ci nevadi ze je tam vajce vies? lebo v obchodoch kupit len take pecivo a bohvie co do neho vsetko davaju...v knihe je recept na celozrnnu pizzu ale neviem kde som odpratala knihu vie mi sem niekto dat na nu recept aj na tie celozrnne palacinky? diky moc...

ja som dnes robila cesnakove zemiaky..:D zas ten cesnak :D akurat mam po obede tak spokojnost :D vecere mam krute stale chodim spat hladna :( sem tam vtrepem do seba mrkvu ked je uz zle... papate ten vyvar? ja na neho nejak zabudam...

bzzz

arana, uplne postupujem ako pri normalnych receptoch,len tam davam tu druhu muku /zdravsiu/

snaziva, mas pravdu, a neboj sa , ono sa to pohne, mne to stalo po prvom vodnom dni takmer tri tyzdne :/ no a teraz uz dva mesiace mi stoji vaha, no nic to snad sa to uz niekedy pohne :)myslim pozitivne :)

snaziva

Caute baby...nuz, dnes rovnych 79kg...cize zatial 5 kg dole. dnes to bol 23.den....robim veka prehreskov, ale je mi to vlastne jedno, kedze stale mam tendenciu vratit sa " spat"...zeriem isto menej jak predtym, okrem ineho som zapojila pohyb. A ci schudnem na vysnivanu vahu za mesiac alebo za rok mi je jedno. len nech to dokazem a udrzim si to...okrem ineho som riadne sklamana v laske, takze ked uz nic ine, aspon zacat s krajsim ja..:)toto ma zenie vpred...zajtra bielkoviny. Pripravila som si opat super tuniakovy salat. A k tomu tmavu kaiserku. mnam. Majte krasny den zajtra..a drzte sa..nielen kvoli okoliu, ale aj kvoli sebe.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk