Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

bzzz

arana, mala som 90kg, pri vyske 177 cm :/, teraz nosim uz o dve cisla mensie oblecenie a mam cca 76kg , tak este 10 kg, do le a budem rada,

ja som z tej muky robila aj muffinky, aj palacinky, a aj pagace...

arana

baby tak coje? :-) nemate cas sa prijst pochvalit ako vam to ide? :)) ja som si dnes slapla na vahu tak mam o kilo a pol menej :) ale to je isto voda...:D dnes som si dala hodinovu prechadzku a o chvilu idem na dalsiu a vecer sa kus potocim na rotani...zajtra sacharidytak si uvarim zemiaky v supke mnam...

arana

bzzz perfektne :-) urcite si len nahovaras ked dodrzujes dietu hadam by si nemala priberat spat...ono sa vaha sem tam zastavi asi...urcite do vianoc este zhodis...a z kolkych kg chudnes?

baby ako to inak ide? zaciatocnicka tak zacala si? ja som si dnes kupila z tesca cottage syr cesnakovocibulkovy mnam...

chcem sa opytat ci neviete z akeho obchodu nakupovat lacnejsie celozrne cestovinky? ono som u nas nasla len v Bile ako su bio potraviny ale spagety tam stali okolo 2,50 ci ako...kupila som si vrtulky bio celozrne nakoniec pozerala som na cenu aj ked viem ze to nieje lacny spas no reku ochutnam ako to vlastne chuti pretoze som doteraz celozrne cestoviny este nejedla, kupila som si aj celozrnu muku bio tak skusim z nej upiect nejake pecivko poznate nejaky recep bez vajec?

bzzz

arana, zatial som dala dole 14kg, ale teraz neviem ci som nahodou nepribrala spat, trochu, alebo si to uz asi nahovaram,neviem, este by som chcela dat dole 10 kg a budem spokojna :)tak snad sa mi to do vianoc podari,dufaaaam :)

arana

bzzz a akolko si zatial dala dole? urcite vela ked sa takto snazis a drzis tolko mesiacov :)super!!! ja neviem ci to zvladnem ale tiez mam plany ze to potiahnem viac nez 90 dni pretoze by som bola rada keby som mala o 30kg menej...

arana

zaciatocnik ja som si svoje dni poprehadzovala ze uz ani neviem ktory mam aky den :) tak pojdem zajtra na bielkoviny s tebou ked chces...zacala som len pred piatimi dnamici siestimi ani sama neviem zacnem si to od zajtra znacit lebo som bola rozlietana a tak na 100% to aj tak do teraz nebolo lebo som casto menila dni...ake mas ciele? :-)

Regina tak som rada ze to tu kusok ozije...ozaj ja po cesnakovom saliem :))) tak budem vdacna za kazdy cesnakovy napad :D ja si mackam do vsetkych cestovin aj na celozrne pecivo...

ja mam prave kramy chute nehorazne priznam sa ze som zhresila :( hanba ma facka ale vratila som sa :D dufam ze mi to svedomie odpusti a ze sa uz nedam zlomit...

cvicim no zatial len raz na rotani a tak pri telke sama pre seba a chodim na hodinove prechadzky zachvilu uz sa aj zberam a idem ... tak baby drzte sa zaciatocnik co si na zajtra varis? ja si dam asi len na rychlo cotage syr alebo acidofilne mliecko...

zaciatocnick

Zacinate niektory zajtra tuto dietu?? alebo mate aspon zajtra bielkovinovy den?? Nechcem v tom byt sama.. rada by som sa radila aj s receptami a jedlami :)

bzzz

sikovne ste :) som na vas hrda :) ja to drzim uz od februara,ael od juna mi vaha stoji, pritom by som chcela este strasne dat dole 10 kg, ale nevadi bojujem dalej, snad sa to uz konecne raz pohne :)

ReginaPhalange

Arana,
neboj, je nas dost. A to este nahovaram par kamatartiek ;) Takze pribudnu nove bojovnicky. Zajtra mam 2 tyzdne, tak uvidim, ci to slo zas o nieco dole. Zajtra mam uhlohydraty. Strasne sa tesim. Tu v UK predavaju taku cesnakovu bagetu. Vrazdila by som za nu, mnaam. Ale skusim poziet recept na nete a pricapnem vam ho. Je to ako party v ustach ;)

Drzte sa

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk