Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

arana

no baby nejak je nas malo co bojujeme, alebo co by chceli o tom pisat? :-) nejak sa to tu nehybe...no nevadi prisla som len napisat ze to celkom zvladam :D zajtra by som mala mat vitaminy ale ideme rodina na gulas tak asi si dam bielkovinovy den a vyjem masko, mrkvicku a petrzlen :)) a miesto bielkovin si hodim pak vitaminovy den...

snaziva

Ahojte damy:)

Nuz je to tu...konecne som prekonala tych hnusnych 80kg. Dnes 79.7kg....ani som nedufala...Este pokorit 70ku a budem stastnaaaa...a ak sa mi podari dat to na 65kg, tak sa asi zamilujem sama do seba:)))

Zajtra mam bielkoviny. Uvarila som si spenat, len tak poduseny pretlak ochuteny drvenou rascou a cesnakom, zahusteny vajickom. A k tomu vajce natvrdo + kusok lanoveho chleba. Vcelku sa tesim.

A vam sa ako dari, hm? pochvalte sa aj vy...

arana

caute kocandy :) dnes sa pridavam k vam ak mozem :)) uz dufam ze naozaj lebo moje vykriky boli slabe a stale som to vzdala ale potrbujem to lebo sa uz citim zle a nic neobleciem...strasne rychlo priberam mam uz hroznych 95kg :( a vysku 170 cca plus minus...viem ze velke ciele by sa davat nemali ale ja to skusim a pokusim sa dat dole 20kg aj kedby trebalo viacej...uz tlacim do seba hrusku :) moc mi to ovocie a zelenina nejak nejdu v poslednom case radsej som mala hranolky :))) no co vam budem rozpravat ze? :D tak hadam vam tu este napisem to bude znamenat ze som nepohorela :) a hanba ze ma nefacka...takze dnes bielkoviny? co poviete ten ovci syr sa da? ci ma vela tukov? pozerala som co mame v chladnicke a tam sa rozpustaju hurky a klobasa ach jaj dnes si niekto pochutna ale ja to snad nebudem :D alebo som nasla vajicka tak premyslam aj nad omeletou velmi tie bielkoviny nemusim som dost zatazena na zemiaky a cestovinky...mimochodom uz som kedysi pred par rokmi drzala tuto dietu schudla som krasne ale viete ten jojo ...no tak teraz vazim vazim o desat kg viacej ako predtym co som ju zacala drzat prvy krat co je hrozne...

evasa

ahojte..tama.tama ano zacala som aj cvicit a hlavne drepi a moja dcerka mi rata ked cvicím,neodpustí mi ked spravím namiesto 50 len 40:-)) Inac kupila som aj AB-tronic,ten vybracny pas a aj to pomaha.A tancujem s dcerkami tak to tiez dobra rozcvicka.Baby drzím vam palce...

snaziva

k tym hubam: bielkoviny-nebielkoviny, idem sa aj tak pochvalit, hoci ubytok na vahe nie je u mna zatial az tak markantny a ohurujuci a ten neprijemny pristroj ukazal rano hodnotu 80.5 kg, ale realita je taka, ze dnes som sa konecne napratala do o cislo mensich nohavic, tak sa moc tesim:)))..prave vdaka takymto malickostiam sa viem riadne vyhecovat a rozhodne vydrzat dokonca.na zajtra som si pripravila varene zemiaky s prazenou kapustou kyslou..Este stastie, ze mi taketo pokrmy mimoriadne chutia dieta-nedieta..:)
Aj Vam zelam podobne radosti. pekny vecer:)

ReginaPhalange

tama.tama dakujem

Baby, ja som si precitala aj tuto knihu:
-odkaz odstránený- Celkom som sa pri nej aj zasmiala. Ako ked sa tam pise, ako sa nas telo snazi oklamat, aby sme ho uz netrapili dietou a poriadne sa najedli.Napr. tym, ze si drzi kila.

ALE MY VYHRAME, NIE?

tama.tama

Evasa gratulujem, ...taketo slová nam všetkým pomáhaju :)))
Napíš či cvičíš a či si mala s niečim prolem...a tak :)

tama.tama

Sanela neboj ono sa to rozbehne, len vydrž...u niekoho je to tak že rýchlo zhodí a potom mu dlho vaha stojí a u iných zase plati že dlho dlho nič a potom to ide rychlo, tak vydrž :)

Snaživa...no asi ťa nepoteším, ale musím ti to napísať. Keď som prvý krát držala dietu, tak sme sa s babami nevedeli dohodnú, že kam patria huby...potom nám to vysvetlila jedna baba čo sa tomu venuje v práci...šampióny su neutrálne čiže možeš kedy chceš...ale huby su bielkoviny.... ale ja si myslím, že je to nie je veľký prehrešok a v knihe sa zase nič take nepiše ... takže v poho :)

ReginaPhalange môžem potvrdiť... vypadavanie vlasov, je to pravda ak nedodržuješ 3x denne jedlo a veľa zeleniny, ...môj prípad z pred dvoch rokov...a navrat k pôvodný kila, potvrdzujem tiež a ešte par na vrch :(..pretože som sa vratila k pôvodnému režimu...kvanta sladkosti a bez športu, nepravidelné jedlo...
Ono je to tak keď budeš mať po diete väčši príjem ako vydaj tak zakonite JOJOefekt a ešte aj niečo navyše :(((

evasa

ahojte baby.ja som zacala dietu pred 1,5mesiaca a schudla som 11kg.Cítím sa uzasne.pri moje vyske 158cm som mala 68kg a teraz mam 57kg.este chcem take 4-5kg dole a budem velmi spokojna.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk