Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

sanela

Ahojte spolubojovníčky,
ja len aby ste nemali depky, som na 8 dni, dodržiavam všetko poctivo a nedala som dolu zatiaľ ani deko...
Neviem kde robím chybu, nevzdávam to, ale chýba mi motivácia... :o(((

snaziva

Ahoj

ja mala sacharidy vcera a urobila som si cetoviny s hubami.
Som osmahla maslaciky na cibulke a minime oleja, pridala cesnak,rascu, chili, petrzlenovu vnat,uvarene fazulkove struky a pecene paradajky. Bolo to mimoriadne chutne, kedze huby mi vseobecne chutia.

Dnes vitaminy...Akurat sa chystam na banan. Mame aj domace broskyne, tak tie pridu na rad tiez. A vecer asi zeleninovy salat.

A co sa mojej vahy tyka, stale sa motam okolo tej 81kg hranice. Je to ako zakliate..mam 15 den a su to teda stale len nejake 3 / 3.5 kg. Ale som trpezliva.

pekny den vsetkym..

vavrinka

kočky kde ste?
ja mam dnes UH, včera som si varila špagetky s kečupom, cesnačikom a oreganom. mňamky, mňamky. prave som po raňajkách, mala som hrozno =)
včera som sa vážila, a chytám nervy... zhodila som možno tak preto, lebo som prečistená.
kedy ste zhodili vy prvé "pravé" kila? povedala som si že sa odvážim až na vodu, lebo mam potom z toho depky =)

pekny deň prajem

ReginaPhalange

Ahojte kocky,
tak po tyzdni pri vyske 168 som zhodila zo 64.5 na 62. Dnes mam ovocny den.

Inak precitala som aj vela stranok s kritikou tejto diety. Ludia sa stazovali na vypadavanie vlasou,bolest hlavy a navrat k povodnym kg.

Ja sa citim zatial dobre a nemienim skoncit, ale aj tak by ma zaujimalo, ako ste na tom vy...

vavrinka

kočky, potrebujem poradiť,

môžem v škrobový deň papať kukuričné lupienky? akosi som nestihla navarit nic na dnesny obed a v robotke nemam moznost varit =)

dakujem

racica1

ahojte, tak zajtra odchadzame na tyzden na dovolenku a rozhodla som sa, ze vitaminove dni vynecham. lahsie sa mi potom bude odolavat vsetkym dobrotam, ktore budu papat ostatni - takto to urcite zvladnem, drzte mi palceky :o)

sanela, nemaj vycitky, ze vela jes, ked si v sucte spocitas to, co zjes za den, malo by ti to dokopy davat okolo 6000 KJ, dobra stranka na spocitanie energetickej hodnoty potravin je: -odkaz odstránený-

ak niekto papa ovela menej, chudnutie mu ide ovela pomalsie, lebo telo si vytvara energeticke zasoby - boji sa, ze dalsie jedlo uz nedostane. preto je potrebne jest primerane vela.

dnes si idem robit zeleninove rizoto s natural ryzou, mnam
inak baby, vcera som si skusala v obchode rifle (velkost 36), sice som v nich vyzerala este ako spekacka, ale aspon som ich natiahla a zapla - aj to je motivacia :o)
pekny den, drzte sa!

vavrinka

ja si varim take vecicky ze az mam pocit ze nechudnem ale uzivam si...=)
vcera na ranajky nektarinky, obed zeleninovy salalat a vecera - zmes orechov a suseneho ovocia (predavaju to v lidli a je to uzasne....)
dnes som mala na ranajky hrusku a na obed budem mat kuraci steak na listovom spenate so salatikom a vecer uz len salat. vazit sa chcem az 8 den =)
pekny den kocky, drzme sa!

sanela

Čaute kočky,
ja mám tiež za sebou 4. deň... Včera som jedla hrozno, žltý melón, trochu sušených sliviek s banánom a pár čerstvých sliviek.
Bola som na seba celkom pyšná, že som to zvládla, ale keď tu čítam vaše príspevky, tak mám pocit, že ja jem asi dosť veľa oproti vám... :-(
Nevážila som sa, ale necítim, že by už zo mňa zišlo aspoň kilo...

tama.tama

Ahojte, tak 4. deň za mnou :)
Dnas som si dala jablčko, trocha surových kršu orechov, udusenú tekvicu a na verčeru trocha žltého melónu s nektarinkou...

zajtra rano sa vážim ...som zvedavá :)

A papajte pravidelne, aj keď vám napríklad raňajky nechutia... lebo potom budete slabučke a unavené...ale čo je najhoršie začnu vám vypadávať vlasy a schudnete menej... z valstnej skúsenosti :)

Držte sa :)

racica1

Regina Phalange, vitaj medzi nami - bojovnickami za stihlu postavu. za 6 dni 2 kg to mas super vysledok. obdivujem, ze jes aj veci, ktore ti nechutia, to by som ja nedokazala, ja si varim len jedla, ktore mi chutia, inak by som asi za chvilu vyjedla chladnicku :o)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk