Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

ReginaPhalange

Ahojte,

ja som dietu zacala minulu sobotu, tak dnes som na 6 dni. Schudla som 2kg. (z 64.5 na 62.5) Prve dni sa mi v praci triasli ruky ale to mohlo byt aj rannou kavou na lacno...:) Navyse mi velakrat pripravene jedlo nechuti a skoro nic nezjem.

Co je dobre, ze pri tejto diete sa mozem s jedlo podelit s mojou korelou ;)

S dietou som inak spokojna...

snaziva

sanela,

no ja mam na toto tiez taky trik. Nie je sice v sulade s dietou, ale rano si davam do kavy trochu mlieka. Uz ked som dietu drzala 1.krat, tak som to casom zacala robit a problem so zapecenim to vyriesilo.

racica1

sanela,

ja som mala zo zaciatku tiez tento problem. asi je to sposobene tym, ze zaludok ti zacne rychlejsie travit, ale creva este nie su na to prisposobene - aspon ja som si to tak vysvetlila.

pomohol mi zeleny caj - ale taky origos zeleny, sypany, ja som si kupila balenie za cca 3,5€ a pijem 1 - 2 denne. po jednom az dvoch dnoch zapcha prejde a nebudes ani nafuknuta. len ho velmi nepi vecer, lebo je silny a nebudes moct zaspat :o)

sanela

Baby,
ja mám pocit, že prasknem!!! :-( Ja som neskutočne nafúknutá a neviem, či je to touto diétou, ale mám totálnu zápchu odkedy ju držím!
Dnes som jedla na raňajky hrozno, na obed žltý melón a je mi dosť zle momentálne, mám kŕče v bruchu a som nakúknutú, ako keby do mňa vtlačili plný kompresor! :-( je to normálne???

racica1

ahojte baby, idem sa pochvalit opat s malickym uspechom. po vodnom dni mi zislo kilecko dole, ale tyzden vaha kolisala, dokedy sa to schudnute kilo stabilizovalo, a dnes opat -200g, jupiiiii. uz aby bolo dole vsetko :) este mi chyba 6,8 kg k vytuzenemu cielu.

sanela, neboj nic, zhodis bez problemov, len potrebujes papat a nie hladovat, to je asi najdolezitejsie. takze ak aj nie si vecer hladna, treba sa napapat, ako som uz pisala snazivej, ked jes malo, spomaluje sa ti metabolizmus a vtedy nebudes chudnut.

snaziva, tak to uplne chapem, ako sa ti zdravotne problemy podpisali na vahe, mne sa zase takto podarilo pribrat po neustalych stresoch (skola, praca sucasne). ale ked si uz raz takto krasne schudla, dokazes to znova :o)

idem varit obedik, uz sa nan tesim. inak baby, v sobotu odchadzame na tyzden na dovolenku aj s partiou, budem potrebovat obrovske mnozstvo pevnej vole, aby som odolala. ale uvazujem, ze pocas dovolenky vynecham vitaminovy den - tak by som to mohla zvladnut, myslite, ze to nebude velka chyba? poradte tie skusenejsie,

pekny den vsetkym

sanela

čaute kočky,
ja mám dnes prvý vitamínový deň. včera som jedla cestivinky s paradajkovou omáčkou a večer, napriek veľkej grilovačke u nás doma, kde okrem iného boli dve jogutovo-ovocné torty a tri druhy domácej (maminkinej) štrúdle, dala som si len dve kocky horkej čokolády.
večer som ale zase zhrešila melonom, ja neviem, či nerobím tým velku chybu...
som na štvrtom dni a necítim žiadne zmeny zatiaľ, skôr by som povedala, že som nafúknutá jak balon :-(

Racica1,
pýtala si sa, kolko meriam a vážim... Takže ja mám pri 157 cm 56 kg, čo je úplne strašné, keďže moja normálna váha bývala do 50 kg max.
K tejto by som sa chcela znova dopracovať...

vavrinka

poprazila som cibulku, pridala pretlak a korenie, ochutila oreganom, dala trochu kecupu, zmiesala s uvarenými cestovinami, dala do truby a zapiekla.
mnaaam =)
dnes mám na ranajky nektarinky, na obed a veceru zeleninový šalát s oregánom.
kočky, pekný deň Vám prajem, držme sa =)

selie

cawte baby ja sa chcem pripojit od septembra pretoze teraz ma caka dovolenka a tam neviem ako to bude vyzerat so stravou ci sa bude dat vyberat....takze september je moj....ak by mala daka z vas naladicku a cas chcela by som poprosit dake overene receptiky poslat mi ...bola by som nesmierne zaviazana :))) dik....a zatial sa drzte kym sa pridam

snaziva

racica,

takze predtym som chudla z 82kg a schudla som tak na 65-66kg..A to som prestala asi po 2.5 mesiaci. Vaha sa potom pekne drzala, dokonca aj napriek tomu, ze som si dopriala vselijake dobroty aj v neskorych nocnych hodinach...Ale potom mi zistili neurogennu tetaniu a panicke ataky a musela uzivat antidepresiva a po nich uz kilo za kilom..:( a plus neskor zlomena noha, nedostatok pohybu,kompenzovanie depresii jedlom. Takze tak..Moja maximalna vaha bola za poslednu dobu 87.5kg...fuj..Jo a meriam 172cm.

racica1

snaziva, urcite na tom pravidelnom jedeni nieco bude, ved vsetci vyzivovi odbornici doporucuju jest 3x denne (ranajky, obed, vecera) a v pripade hladu na desiatu a na olovrant este ovocie a zeleninu. ked budeme pekne pravidelne a poctivo papat, urcite sa nam potom kilecka nevratia :o) dufam

mozem sa spytat, kolko si schudla pred tymi 3 rokmi? z akej vahy na aku? a preco si opat pribrala?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk