Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

racica1

snaziva, urcite na tom pravidelnom jedeni nieco bude, ved vsetci vyzivovi odbornici doporucuju jest 3x denne (ranajky, obed, vecera) a v pripade hladu na desiatu a na olovrant este ovocie a zeleninu. ked budeme pekne pravidelne a poctivo papat, urcite sa nam potom kilecka nevratia :o) dufam

mozem sa spytat, kolko si schudla pred tymi 3 rokmi? z akej vahy na aku? a preco si opat pribrala?

snaziva

racica

vidis, na tom moze byt cosi pravdy..Ked som tuto dietu drzala pred 3 rokmi, tak som chudla ovela rychlejsie..za prvy mesiac vtedy asi 7 kg..a teraz som takmer v polovici mesiaca a stale len kolisave 3 kg...a vtedy poctivo ranajky, obed, vecera a teraz ranajky vobec, len obed a veceru podla potreby...Clovek by si myslel, ze cim menej zje, tak to pojde lepsie..ale asi ani nie...od zajtra zacnem pekne podla pravidiel aj s rannym ovocim. uvidime:) A ty si zajtra uzi ten vynikajuci hermelin. mnam:)

racica1

snaziva, citala som na forach o 90 dnovke, co pisali baby, ze je potrebne jest minimalne 3x denne - najma cez vitaminovy den, lebo ak jes malokrat, postupne sa ti zacne spomalovat metabolizmus - a tym sa spomaluje aj chudnutie. S ovocim a so zeleninou nemas co pokazit, jen treba dodrziavat minimalne odstupy medzi jedlami.

ja mam tiez zajtra bielkoviny, idem si robit dusene sampinony na cibulke, ku tomu horuci hermelin (uzasne sa potom rozlieva po tanieri), samozrejme este ku tomu zeleninku a celozrnny chlebik,

aj ten tvoj tuniakovy salatik moze byt dobry, ten si dam asi nabuduce, si mi narobila chute

snaziva

vavrinka

si tak pekne opisala teraz tie cestoviny, ze urcite nalieham: chceme recept! :))

Ja po vcerajsku este stale plna vycitiek, ze som si dnes dopriala len dve broskyne a zeleninovy salat - 1 tanier mensi...a na zajtrajsie bielkoviny som si nachystala tiez salatik, ale s tuniakom...uz sa nan moooc tesim..myslim, ze sa mi vynimocne vydaril..skoda len, ze sa nemoze tuniak miesat s vajickom.take natvrdo si tam viem predstavit este.:)

racica1

vavrinka a co si dala do tych cestovin, pises, ze paradajkovu omacku, z coho si ju robila? jasne, ze si mozes dat na veceru to iste, co na obed, ak nemas chut na sladke. ja tiez v den UH nejem velmi sladke, iba sem tam si upeciem domacu strudlu s jablckami, ale ak aj dnes nebudes mat sladku veceru, horku cokoladu si daj - aspon jednu kocku,

ja mam dnes vitaminky, tak som si na veceru robila dusene jablcka so susenymi hrozienkami a so skoricou a ku tomu som si este oprazila na lyzicke oleja banan, bolo to vyborne, mnam :o)

vavrinka

kočky, mne tie cestoviny tak chutili že až mam pocit že som zhrešila a že som jedla niečo čo som nemala=)
varila som pre celu rodinku, akurat, že im som do toho pridala aj mäsko a postruhala som im to syrom.
na večeru môžem tiež to čo na obed? nechcem sladke...=(

tama.tama

Ahojte, tak ja mám dnes treti deň.
Na raňajky som mala strapec hrozna, na obed polku vegetarianskej pizze bez syru a na večeru tri kopčeky zmrzky... :)
Jaaj zajtra ovo..no uvidíme čaka ma ťažky preťažky deň v práci... tak si musím niečo pripraviť aby som nezhrešila...ale neviem čo. Nemate nejaky typ?

Baby s tým sušeným ovocím opatrne...pozrite si vždy na sáčku, či tam nepridali cukor...napr. banán, ananás, papaja, brusnice atď. vačšinou ten cukor obsahujú. Ale napr. sušené jablka a marhule su vačšinou bez cukru. Ale aj tak, v podľa knihy môžme iba 8 kuskov... :)

tama.tama

Ahojte, tak ja mám dnes treti deň.
Na raňajky som mala strapec hrozna, na obed polku vegetarianskej pizze bez syru a na večeru tri kopčeky zmrzky... :)
Jaaj zajtra ovo..no uvidíme čaka ma ťažky preťažky deň v práci... tak si musím niečo pripraviť aby som nezhrešila...ale neviem čo. Nemate nejaky typ?

Baby s tým sušeným ovocím opatrne...pozrite si vždy na sáčku, či tam nepridali cukor...napr. banán, ananás, papaja, brusnice atď. vačšinou ten cukor obsahujú. Ale napr. sušené jablka a marhule su vačšinou bez cukru. Ale aj tak, v podľa knihy môžme iba 8 kuskov... :)

racica1

ahojte baby,

pierina, snaziva, nic si z toho nerobte, ze ste mali prehresok, ved sme len ludia, hlavne treba pokracovat dalej. mne inak velmi pomaha susene ovocie, ked mam taku zravu chvilku - viem, ze toho sa mozem vela natlacit a nic tym nepokazim.

sanela, ja som mala na zaciatku nadvahu cca 10 kg, a za prvy mesiac som uz 5 dala dole, takze mi zostava uz len 5. je to uplne realne, ale ak sa mozem spytat, aku mas vysku a vahu?

baby, ja mam dnes vitaminovy den a mala som skvely obed - paradajkovu polievku a grilovanu zeleninku, vyborne, doporucujem.

vavrinka, daj vediet, ako chutili tie zapekane cestoviny, dufam, ze som ta aspon trochu inspirovala mojimi receptikmi na UH den

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk