Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

vavrinka

ahojte kočky, dnes mam UH, asi si zapeciem cestovinky s paradajkovou omackou. =)
na ranajky som mala 2 hrušky a citim sa super... hm =)

sanela

Čaute baby,

koľko sa dá touto diétou schudnúť za mesiac? samozrejme chápem, že je to indiviaduálne, ale tak orientačne by ma to zaujímalo... Ja by som chcela dať dole 5 kg za mesiac, tak chcem vedieť, či si nedávam nereálne ciele... :o)
Ale kávy s mliekom sa nevzdám ani keby čo bolo!!! :o))))

pierina

Ahoj snaziva. Nic si z toho nerob asi bol včera zly deň. Ja som mala vcera tiež žrací deň-magnum, koláč, picovú buchtu. Dnes cez ovocný deň to spálime a už sa polepšíme. Tak sa drž.

snziva

baby...ja som to zas pokazila...vecra som si dopriala jedno pivo a to urobilo svoje a ked prisla domov, tak mala v ustach asi 100 veci naraz...nie vo velkych mnozstvach, ale zato asi zo vsetkeho...polku cokolady, polku pasteky, hrst chrumiek...no hroza..este stastie, ye dnes mam ovocny..snad to nejak spalim...ale nevzdavam to. idem dalej..a snad poucena.

racica1

ahojte,

vavrinka, urcite sa ti to podari, ja mam 160 cm a zacinala som s vahou 62, po 35 dnoch mam o 5 kg menej :o) a tiez mam sedavu pracu, to zvladnes lavou zadnou.

sanela, kukurica patri do skrobov, ale pozor na nu - dost sa z nej pribera, takze ak ju mas rada, daj si, ale nie casto.

aby som vam odpovedala na otazku ohladom hmotnosti jedal, ktore mate papat, doporucuje sa na bielkoviny: 200g obed, 100g vecera + zeleniny kolko clovek chce, skroby 120 g ryze/zemiakov, fazule... a to rozdelit na dve kopky, vacsiu na obed, mensiu na veceru + zelenina v lubovolnom mnozstve, UH 120g cestovin/cesto na pizzu + opat zelenina v lubovolnom mnozstve. takto sa to pise v knihe, ja sa sem tam aj snazim si to vazit, ale nevladzem zjest napr. 200g bielkoviny na obed, tak jedavam menej. ak som zase niekedy viac hladna, zjem aj viac. Ta gramaz je iba orientacna, ale kedze kazdy organizmus je iny, a kazdy mame iny metabolizmus, treba jest tolko, aby sa clovek citil syty - nie prepchaty. to je aspon moj nazor.

napiste vysledky, ako sa vam dari,

vavrinka

no, len odvahu do toho treba, a teraz uz musim dotiahnut dokonca. 170cm/72kg.
za posledny pol rok som prekne pribrala 8kg, sedava praca a malo pohybu...=(
chcela by som 60kg. myslite ze to pojde?
drzim vam palce zaby!
a pit 3litre vody za den je pre mna ako trest. normalne nasilu musim pit, ale zvyknem si dufam...=)

tama.tama

sanela, vavrinka aj ja som začala včera, tak sme tri :)

sanela kukurica je škrob

vavrinka nemám pri sebe knihu, ale ak si ju otvoríš tak v receptoch zistíš...napr. koľko ryže, zemiakov, cestovin, mäsa môžeš zjesť...platí že polka z obeda na večeru...ak knihu nemáš napíš mail..pošlem
Prvé dni ťa niekdy chyti hlad..hlavne večer, potom sa ti žaludok stiahne...ja to riešim tak, že si navarím veeeelky čaj :)...a niekdy si dám aj nejaké ovo :)

taja1234

AHojte ja som dnes zacala bielkovinami.... prve vysledny sem dam o tyzden :))) ak by sa hcel niekto pridat nech sa ozve budem len rada :))

sanela

Vavrinka,

super, tak sme dve čo sme začali naraz, teším sa! :o)
Ja som jedla včera len raz, lebo ja v robote nestíham, a tiež som si dopriala 15dg šunky so zeleninou. V knižke sa píše, že nie je podstatné kolko zješ, ale čo zješ. Takže podľa mňa ked nemiešaš, je to ok.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk