Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

vavrinka

prosím poradte mi, koľko gramov mozem zjest na obed a kolko na veceru.
vcera som mala prvy den, zjedla som na obed 150 mäsa a k tomu salat a neviem ci to nie je vela...
dakujem

racica1

sanela,

ja kavu nepijem, lebo mi nechuti, ale poznam baby, ktore pri tejto diete cely cas pili kavu s mliekom a aj tak krasne schudli, pripadne ak mas rada aj sojove mliekov, v den skrobov a UH by som nahradila obycajne mlieko sojovym.

a s melonom si urcite nic nepokazila, nemaj vycitky, ovocie a zeleninu mozes v podstate kedykolvek, ked si hladna, je to 100x lepsie, ako by si mala zjest nieco nepovolene v ten den,

sanela

Baby, pijete kávu s mliekom??? Lebo toho sa ja nedokážem vzdať. :-(
Ja som začala len včera, jedla som len šunku so zeleninou - paradajky, paprika a uhorka. večer som bola ešte trochu hladná, tak som si dala trochu melóna, tak neviem, či som to celé nepokašlala... :o(

racica1

snaziva,

ja mam tiez dnes UH a v tento den si striedam nasledovne jedla: langose (samozrejme robene na minime oleja), palacinky na slano (bez vajicok a mlieka) plnene sampinonmi alebo inou dusenou/grilovanou zeleninkou, zeleninovu pizzu bez syra, cestoviny s omackami - bolonska bez masa, rajcinova, alebo super chutia aj s oprazenou cuketou na cesnaku...

ak by si chcela konkretny recept, daj vediet, neidem ich tu vsetky rozpisovat,

drzim vsetkym palceky pri zhadzovani kileciek :o)

snaziva

Caute opat.

No, dnes na 10tom dni.vcera 81 kg, ciye spokojna som...je sice pravda, ze dnes zas o cosi viac, ale vazila som sa najedena a naliata vodou...Mala dnes skroby, tak si standardne urobila rizoto. len tak s paradajkou, paprikou a sampinonmi...skoda len, že bez syru:)...zajtra skusim zas nejake cestoviny.pri nich mi ale uz dochadzaju napady.stale jem len take s lecom..Nemate nejake napady na tento den? ale nic sladke, to moc nemusim...Budem vdacna za rady.

racica1

ahojte vsetky, som velmi rada, ze sa tu za poslednych par dni tak rozprudila debata :o) ja som dnes na 35 dni, mam dole 5 kg, takze sa tesim, ale rozhodne mi dobre padne, ked nas tu bude viac a budeme sa vzajomne motivovat a radit si.

takze sem budem chodit castejsie,

anavi 2, cvicit som bola za cely mesiac len 2x na spinningu, lebo som mala toho vela v praci, takze som nestihala. mala by som sa polepsit a cvicit castejsie, len keby bolo viac casu. co sa tyka pevnej vole, len si predstav, ako chces vyzerat a predstav si to vzdy, ked budes mat pokusenie nieco zjest - mne to pomaha :o)

forever_single, ja mam dnes skroby, ak chces, kludne sa pridaj, aj ostatne baby, ved podporovat sa mozeme aj ked nezacneme uplne naraz, no nie?

normalne sa tesiiiim, ze vas tu je zrazu tolko :o)

smejlaska

tiez som chudla, ale prostrednictvom vazenia stravy. V podstate menej prijat ako cez den vydat.
-odkaz odstránený-

racica1

sanela, ak aj zacnes sama, neboj nic, zvladnes to. ja som zacinala uuuplne sama a som "v tom" sama az doteraz, ak chces nejaku radu, kludne sa pytaj, rada pomozem :o)

racica1

ahojte vsetky, som velmi rada, ze sa tu za poslednych par dni tak rozprudila debata :o) ja som dnes na 35 dni, mam dole 5 kg, takze sa tesim, ale rozhodne mi dobre padne, ked nas tu bude viac a budeme sa vzajomne motivovat a radit si.

takze sem budem chodit castejsie,

anavi 2, cvicit som bola za cely mesiac len 2x na spinningu, lebo som mala toho vela v praci, takze som nestihala. mala by som sa polepsit a cvicit castejsie, len keby bolo viac casu. co sa tyka pevnej vole, len si predstav, ako chces vyzerat a predstav si to vzdy, ked budes mat pokusenie nieco zjest - mne to pomaha :o)

forever_single, ja mam dnes skroby, ak chces, kludne sa pridaj, aj ostatne baby, ved podporovat sa mozeme aj ked nezacneme uplne naraz, no nie?

normalne sa tesiiiim, ze vas tu je zrazu tolko :o)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk