Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kvalita kozmetiky Rubyrose, Flormal - akú máte skúsenosť

BeautyFun

Ahotje, ja mám tiež veľmi dobrú skúsenosť s kozmetikou Ruby Rose. Kupovala som si ju len cez internet, ale nedávno som objavila malý obchodík na Obchodnej ulici v Baratislave, v takej pasáži hned vedla McDonaldu. Majú tam podobné ceny ako na internete.. Mne velmi dobre poradili :-)

Luulii

Ruby Rose pravidelne pouzivam. Make-upy od nich som este neskusala, ale velmi dobre su tiene. Dobre vyzeraju, vydrzia dlho a povedala by som, ze su kvalitne. Aspon mne sa zdaju, pretoze vydrzia a maju naozaj pekne farby a taky lesk, proste smrnc :) pred Vianocami som si kupila ine tiene a vratila som sa spat k Ruby Rose, pretoze to sa neda ani len porovnat. Mam od nich kazetu s 88 tienmi, a vselijake mensie a stredne a su fakt vyborne! Este som od nich mala lesky, daju sa, ale su velmi riedke, aspon na moj vkus. A taktiez pouzivam tien v ceruzke s flitrami a je vyborny :) Alergia, podrazdenie ziadne! (aspon u mna). A tu druhu znacku nepoznam, tak neviem poradit...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kvalita kozmetiky Rubyrose, Flormal - akú máte skúsenosť - Fórum - ZDRAVIE.sk