Otazka pre zeny.....

Príspevok v téme: Otazka pre zeny.....
slusny_muz

Pozdravujem vsetky zeny na fore a mam na Vas jednu otazku. Kazda zena by asi chcela mat pri sebe muza zodpovedneho, spolahliveho, inteligentneho, ktory by sa vedel postarat o rodinu. Tak preco si potom stale vyberate drsnych muzov, bez vizie buducnosti, ktori sa nechcu usadit a mat rodinu? Pre ten vzrusujucejsi zivot??? Dakujem

janosik

mlade baby maju takych rady, lebo dufaju, ze sa kvoli nim zmeni a to pre nich je dokaz velkej lasky.
pre chalana je pritom lahke zahrat divadielko, aky je pozorny a ako sa zmenil.

brunca

no ja som tiez mala taku skusenost s takym disco frajerom- a tiez ked sme boli sami bol uplny opak toho frajera.vydrzalo to 5 rockov ale myslim ze tu uz vsetci vedia ako to dopadlo.muzi hlavne v mladsom veku nechcu pred svojimi kamaratmi ukazat ako im na babe zalezi,aby nevyzerali ako babovky.ale skusenost hovori-ze muz sa nikdy nezmeni a skor ci neskor sa vrati spat k svojim zauzivanym zvykom. najlepsie je asi ho naozaj dokonale spoznat po vsetkych strankach a az potom sa rozhodnut ci stoji za to.

sinka

len pozor,aby sa tak ku tebe naspraval len preto,ze si ta chce ziskat.mojej kamaratke sa to tak stalo.nechcela o nom ani len pocut,typicky velky frajer,na kazdej disce robil tvrdeho chalana,vsetky baby boli z neho paf.nakoniec ona s nim zacala chodit,kazdy sa cudoval,vravela,ze sa uplne zmenil,co su spolu....vzali sa a on je presne taky ako pred tym,co soilu zacali chodit.disco frajer,tvrdas a ona trpi.

diskito

niekto ste tam spominali ze ten pekny clovek sa vam odrazu znechuti ked sa zacne spravat ako by sa nemal...na slusneho cloveka.Ale podla mna je to celkom inak...teraz mam vazny vztah, a to s chlapcom o ktorom by som v zivote nepovedala ze s nim budem niekedy nieco mať.Chapete...typicky frajer co sa tyka dievcat a diskotek...ale odkedy sme sa blizsie spoznali, ku mne sa sprava uplne inak, ako naozajstny gentleman.Vo všetkom. Tak pointa je v tom, ze ak cloveku na niekom zalezi, tak sa bude podla toho aj spravat....si myslim. a tí, čo chcú byť machrami...ved raz ich to prejde...ked zistia ze to nie je vsetko.

nikkussa

ja uz ludi nesudim podla prveho dojmu(ani zeny ani muzov). parkrat sa mi v minulosti stalo, ze aky pekny, mily, zabavny ... clovek a po par mesiacoch som ho uz nemohla ani citit, lebo bol vnutorne uplne iny, nez na akeho sa hral.a vtedy som prestala vnimat aj jeho vonkajsiu krasu. stal sa pre mna skaredym, neprijemnym clovekom, ktoremu sa dodnes vyhybam.

kikina

Súhlasím s Tebou, že pri stretnutí prvých pár sekúnd , ja potrebujem 30 sekúnd, je na To aby som si človeka zaradila a otypovala,ale stalo sa mi že človek nádherný a ked prehovoril bolo po kráse.Nie je To len o výzore . Mne sa napríklad páčila v telke jedna starenka , mala vráskavú tvár , mala veľa rokov, ale vyžarovala z nej charizma. Ale To bolo od témy. Ja tvrdím,že oči sú zrkadlo duše, a preto sa pozerám na oči. A to bola výhovorka,keby ťa tá žena zaujala, tak by si zabudol na stres a venoval sa jej, takže si myslím že bola iba pre teba zaujímavá a nestála ti za to aby si sa s nou bavil ,podotýkan len môj názor nemusí byť pravdivý,...

shocky

pre kikinka:Aj zeny si vsimaju ako prv vyzor hovori sa tomu prvy dojem, a za 5 sekund dokazes zistit len vonkajsie danosti cloveka, nie vnutorne. To samozrejme neznamena, ze zena na to aby muza zaujala musi byt krasavica, hlavne ze vzhlad nie je rusivy.