Otazka pre zeny.....

Príspevok v téme: Otazka pre zeny.....
slusny_muz

Pozdravujem vsetky zeny na fore a mam na Vas jednu otazku. Kazda zena by asi chcela mat pri sebe muza zodpovedneho, spolahliveho, inteligentneho, ktory by sa vedel postarat o rodinu. Tak preco si potom stale vyberate drsnych muzov, bez vizie buducnosti, ktori sa nechcu usadit a mat rodinu? Pre ten vzrusujucejsi zivot??? Dakujem

brunca

mozno si treba viac vsimat okolo, zoznamovat sa co najviac s ludmi snazit sa ich spoznat,lebo to fakt nikto,ani zena ani muz nema napisane na cele,aka v skutocnosti je.netreba si vsimat len obal ale aj dusu.

slusny_muz

Myslim, ze budete so mnou suhlasit, ze najst si vhodneho partnera, ci uz zenu alebo muza je v tejto dobe tazke. Mame dobru pracu, kamaratov, konicky, ale stale nieco chyba...a nie a nie najst ho/ju. Ale nadej umiera ako posledna....

brunca

takze sme dost rovnake! a to som si myslela ze len ja mam takyto problem.nemyslela som to tak ze na mna pohvizduju a hadzu ockom ale ze ked si najdem partnera tak mu ide len o to. ako to chces riesit giv? to sa da jedine takto alebo este tak- s muzom s ktorym sa dobre poznas par rockov ste kamarati a nakoniec sa date dokopy. mozno je to aj tym, ze tu inteligenciu a slusnost, zodpovednost nie je na muzoch hned vydiet,alebo sa to nesnazia davat navonok.

giv

mas pravdu, slusny muz...uz si ani nebudeme mat z coho vyberat,ked v tom najdôlezitejsom nik nevyhovuje.
z vlastnej skusenosti nikdy nechcem nezodpovedneho muza.
slusny muz, niekedy mam pocit,ze vsetci muzi su nezodpovedny. prosim ta, vyvrat mi to, ak sa mylim. potrebujem pocut nieco na vasu obhajobu...nieco pravdive, ze vo svete muzov tato vlastnost este existuje.

giv

brunca,som mnou je to asi podobne ako s tebou. vsetkym sa prevelmi pacim,otacaju sa za mnou, ale ten normalny zodpovedny sa este nenasiel :((
a ci ma chcu iba na to jedno...tak to nemam kedy zistovat,lebo uz na tie detinske pohvizdavania a trufale komplimenty nereagujem.
tak to mame naozaj tazke :)) viem si predstavit moj ideal, mozno by mal aj nagelovane vlasy :)))) ale vnutro ma zaujima viac.
brunca, ze to oni komplikuju, a nechcu spolahlive a verne zeny. boja sa tej vernosti? citia,ze by mali vacsie vycitky svedomia, keby prave taku podviedli? hmmm??
je to aj moj zivotny problem,ale neriesim to zoznamkou. zatial nie.

slusny_muz

No myslim, ze to je neriesitelna otazka...ale aspon nazory na tuto temu som potreboval vediet...
Ved to mozeme vsade vidiet, ze jednoducho niektori muzi podvadzaju, kaslu na deti, na manzelku, na rodinny zivot, ale pritom ich zeny aj tak miluju a stale pritahuju...mozno je to nejake puto...neviem.

brunca

jasne ze nie odpudzujuci co ja viem stacia strapate vlasy, no nie? vzdy lepsie ako ulizane. giv akoze nechapem preco taka mudra a inteligentna zena nema chlapa??? no vsak ale to som aj ja a este pekna :-) lenze moj problem je ze kazdy chlap ked ma vydi tak ma chce len na jedno a absolutne ho nezaujima dusa,ako sa mam a tak :-) toto neni chvala ludkovia skor dost vazny zivotny problem. tak skusam zoznamku kde sa najprv pekne zoznamime,dozvieme par veci o sebe a potom ktovie.skus aj ty, mozno ti to vyjde.drzim palce. no vydis giv je to aj obratene- Preco muzi nechcu inteligentne,slusne,spolahlive zeny so zmyslom pre rodinu??? boze to su otazky ako co bolo skor sliepka alebo vajce? toto sa fakt neda vyriesit, no ale takuto otazku sem mohol dat len slusny muz vsak? ale celkom slusne si rozputal diskusiu.mozno si tu cosi aj vyberies :-)