Mravcenie v tele, prosim o pomoc

Príspevok v téme: Mravcenie v tele, prosim o pomoc
lucias

Dobry den,
mam 29 rokov a pomalicky rok mam sa som mnou deju zvlastne veci, mavam jemne mravcenie v chodidlach(ako ked mate elektoliecbu), nie je to v celom chodidle vzdy len na dakom mieste, zastekli to a prejde. k tomu mam zvlastny pocit pri lavom clenku ani nie mravcenie, len pocit, citim ho a to iste v lavom stehne ale tam mi obcas aj zamravci. Na lavej strane chrbta pri urcitom uhle ako sa zohnem mi zacne vzdy v tom iste bode mravciet a ako sa narovnam je to ok-tento pocit v chrte zacal o dost neskor ako pocity v nohach, tak preto si nemyslim, ze je to chrbtica. A posledne dva dni mavam pocit slabosti v okoli zapastia a tesne nad laktom ani nie mravcenie len ako keby to steklilo a pocit slabosti ale silu v rukach a nohach mam a tak isto si tie miesta citim. Mam hrozny strach, k neurologovi sa dostamem az o viac ako mesiac. O mesiac mam svadbu a neviem sa ani tesit mam strach zo SM a, ze mojmu buducemu manzelovi znicim zivot. Prosim mate niekto s takymto niecim skusenost. Vsetko sa to zacalo asi tak pred rokom ked som mala asi tri mesiace velmi stresujuce obdobie, myslela som, ze je to zo stresu ale nanestastie to nepreslo:-((((
Dakujem

Delyi

Dobrý deň, zistili ste čo vám bolo? Trápi ma to už rok je to také svrbenie pod kožou neviem to ani opísať a lekári nevedia z čoho to mam.

karmen

lucias -- to čo pišeš o tych tažkostiach-mravenčenie,to ja mam tiež a bud rada,že nemaš slabe nohy,lebo to je niečo hrozne,ked nemaš silu v nohach- a ten šteklivy pocit čo maš pri tom je velmi neprijemny,že? napiš mi ozvi sa...

house

Poznal som vela ludi s takymito pocitmi
co lezali so mnou na psychiatrii.Nemusi to byt Vas pripad.Skuste este dobreho masera na tu chrbticu, mozno predsa tam je pes zakopany.