Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HNIS

Príspevok v téme: HNIS
roman132

ahoj, spravila sa mi vyrazka v okoli slabin(teda na boku ako mi konci lave vajce)je uuplne cervena a kopcovita vyzera akoby \"jebak\" hnisava vyrazka pri dotyku velmi boli. par krat sa mi uz aj sama vytlacila ale pri nahmatani tam citim nieco tvrde a vzdy sa ta vyrazka obnovy. neviete co to moze byt a ako sa to da liecit? mam to uz asi pol roka. sprchujem sa nosim volne gate. dakujem za rozumne odpovede.

lovelylili

ahojky, myslim ze hovoris o tom co mal aj znamy, zmizlo mu to vsak dotyzdna - jednoduche pravidlo - NECHYTAT ! skus si to nechytat, ze co to spravi...fakt, zbytocne nedrazdit, nic nevytlacat... hnis by sa mal ususit a potom odlupnut ako chrasta.. a ked ani to nepomoze tak skus vyhladat lekara...

savana

Zrejme sa jedna furunkul-hnisavý stafylokokový zápal vlasového mieška, ktorý sa Ti mohol vytvorit z chlpka, pokial sa Ti stale obnovuje je potrebne to dať vyrezat, je to maly ambulantny zakrok, kde to vyrezu aj s korienkom, lokalne Ti to umrtvia injekciou cize bolest nebudes citit, hoji sa to potom 3-4 dni, nic narocne a bude mat pokoj,urobia Ti to na chirurgii. Drzim palce

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HNIS - Fórum - ZDRAVIE.sk