Taky menši problem

orob

moreee, sak to chuj srandu si tu robit bude :D a ked by si nahodou ostale tehotny v 15ke ;) ti dam super radu :D mrakodrap a volny pad dolu

papa chuj

bubina

nenadavajte mu boze... ved tak ma problem....sa spytal... to ze ma 16 a priatelka 15... je sice malo... tak ale sexuju uz aj 13tky.... takze asi tak.... pocuvaj.. rozhodne to povedzte urcite rodicom... aj ty vasim aj ona svojim.... to je to prve... a potom.. myslim zeee... je to strasne skoro.. vies... dieta v 15tih.. to je ako ked ma dieta svoje dieta.. chapes....

Petusi_Q

a nemyslite si ze si robi len srandu??? myslim ze keby vazne cakala decko tak by nepisal ne fore ale isto by to povedal rodicom... neviem aspon toto je moj nazor... a ak to je pravda tak si myslim ze to dieta by si mala zobrat.. predsa nemozu deti vychovavat deti hmm??? drzim palce...

rtyh

ak jej vysiel uz jeden test èpozitivny je tam velka pravdepodobnost ze tehotna teda bude..testy su spolahlive ked dalsi vide negativny moze to byt prave preto ze je menej citlivy..a v tom veku by som si dieta nenechala takze ak bude tehotna naj co spravi je ked si to da zobrat

leerka

no tak ked si orbi testy, to jej mo cnepomoze, na otazku ci je skutocne tehotna, jej odpovie iba lekar...tak pekne ju posli v pondelok gynekologovi...aby ste si boli na istom. mozno ani tehotna nakoiec nebude.....

0vecka

tak logicky je to asi 50 na 50 inaq nexccel by som byt v tvojej kozi teraz ale ono hlavu hore zase neni to koniec sveta a ja osobne by som xcel mat dieta a radsej tak skoro ako nikdy ... :) a nevim ak ste pouzili ochranu a tak tak ste len mali smolu a za nic nemozete to je ako keby na vas padol balkon.... kazdopadne sa drzte :)

_Marek

mozno nie je tehotna.kedy ste to mali nechraneny sex?nech zajde ku gynekologicke.ale to pochybujem ze pojde.urcite sa hanbi.tak nech si urobi 3 testy.