Detský tábor

Príspevok v téme: Detský tábor
zoe88

Ahojte. Chcela by som touto formou spraviť taký malý prieskum, čo sa týka Vás, Vašich detí a letných prázdnin. Som študentkou prírodných vied, mám 20 rokov a mám veľmi rada deti. Mám s nimi veľa skúsennosti, lebo som dosť velkú časť mojej "mladosti" strávila hrami s nimi. A tým nemyslím len rovesníkov ale hlavne malých bratrancov, sestrenice, deti sestreníc atď. Teda v skratke, decká milujem a zábavu s nimi taktiež. Blíži sa leto a ja uvažujem ako efektívne strávim čas. A preto ma napadlá myšlienka zorganizovať denný tábor pre malé decká vo veku zhruba 7-15 rokov. Program by bol úplne úžasný, bývam pri lesíku a dobre to tu poznám, tak by sme mohli robiť rôzne výlety do prírody, na kone, opekačky, kúpanie, diskotéky, športy, taktiež by sa deti mohli učiť trocha po anglicky, dievčatá moderné tance, ... Myslím si, že rodičia, ktorí majú deti v školskom veku a teda cez letné prázdniny sa prakticky len "poflakujú" povonku, by takéto niečo mohli privítať. Tak by som od vás chcela počuť nejaký názor. Samozrejme, že som zodpovedná a tábor by bol len denný, takže rodičia by si svoje deti ráno priviezli a večer odviezli. Nebola by som na to sama, vytvorili by sme malý tým, žiadny študovaní pedagógovia, ale mladý ľudia, ktorý vedia ako na deti (a vlasne väčšina mladých animátorov v táboroch sú len zaškolení študentíci). Trápi ma ešte jedna vec. či k takémuto niečomu potrebujem nejaké povolenie, alebo certifikáty. Dúfam, že sa tu nájde zopár milých ľudí, ktorí mi odpovedia, čo si o tom myslia, a či by možno oni uvítali takúto "pomoc" s ratolestami počas leta. vopred ďakujem veľmi pekne