Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pokusili sa ma znasilnit mam to povedat priatelovi?

šurda

Ak je to vážna známosť, každopádne mu to povedz. Neviem síce ako ten pokus vyzeral, ale v tom veku ( ak mal aj bratranec iba osem r.)asi tam možno ani neišlo moc o znásilnenie. Každopádne neviem ako to prebiehalo, možno sa mýlim.

zubrienka

povedz mu to ...a podla mna mala si to povedat aj svojim rodicom pripadne aj jeho rodicom... pripadne policia...za to sa netreba hanbit

usiko

sandra, musis mu to povedat, pretoye sa moze stat, ze nebudes schopna sexovat s pozitkom, alebo dokonca vobec on nebude vediet preco, bude si casom mysliet ze kvoli nemu a rozpadne sa vam vztah...
ak mu to povies, a nepochopi to, nie je o co stat a pusti ho k vode.....takze to, ze mu to povies, preveri, aky silny vas vztah je...

Annjee

podla mna by si mu to mala povedat...ak je to chapavy chalan a naozaj to mysli s tebou vazne a samozrejme aj ty,tak by ste sa o tom mali porozpravat...a ak ta ma naozaj rad,urcite to pochopi...a bude to lepsie pre oboch....vztah je zalozeny na vzajomnej dovere,takze.....

niekto

mala by si mu to povedat aby ti moholl pomoct to prekonat ked to nebude vediet tak ti nepomoze a mozu nastat len problemi

mozno bude sklamany ze sa mu nevies naplno oddat ale aspon bude vediet preco

kla.ra

lepsie problem pri povedani ako porom pri milovani :) neboj, ked sa to dozvie, urcite to pochopi a potom bude nezny a spolu to prekonate. Proste si ho posad a povedz mu to, bude to najlepsie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pokusili sa ma znasilnit mam to povedat priatelovi? - Fórum - ZDRAVIE.sk