Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

laska ci smrt?

Príspevok v téme: laska ci smrt?
psychickychora

mam psychicke problemy s liecenim som to uz davno vzdala mam za sebou vela pokusov o samorazdu proste nenavidim zivot nechcem zit uz od dvanatsich mam problemy a plnujem samovrazdu a teraz par mesiacov pred tym ako som mala naplanovanu samovrazdu prisiel do cesty clovek ktoreho milujem a aj on mna chce aby sme mali spolu buducost a ja mam chut to teraz nevzdat este nie koli nemu.... neviem co mam robit som ako rozdvojena ale ak zomriem chcem aby to bolo v jeho naruci....

plamienok

Nehnevaj sa na mna ale velmi malo ti stacilo aby si nadobudla presvedcenie,ze sa to oplati zabojovat a zmenit pohlad na svet.Podla mna nevies co so sebou od dobroty alebo si z nas pekne strielas.

psychickychora

diky aspon ze ma tu dakto pochopil no co aspon skusim daco s tvojich rad myslim ze mozno to ma cenu este raz skusit a to posledny krat

00000000001

psychickychora
viem aké je to každý deň predsatavovať si svoju smrť, viem aké je to plánovanie a zároveň nahováranie si že niekomu tu budem chýbať a preto to neurobím... Stále si hovoríš že lepšie by ti bolo keby si tento život ukončila a že nik ťa nemá rád a každý na teba kašle. Ale sama si napísala že máš milujúceho priateľa a preto si ešte stále tu (na svete. Keď nie kvôli nemu tak kvôli sebe by si sa mala ísť liečiť, nájdi si dobrého psychiatra a ten ti dá AD alebo choď na preliečenie do Hronoviec, je tam pekne a nádherný areál, kopa odborníkov ktorí by ti chceli véééľmi pomôcť. Sprav aspoň raz niečo pre seba. Veď na to aby si si niečo urobila máš ešte času dosť :) tak prečo teraz ? :) veľa šťastia :)

psychickychora

nechcem zit nebavima to ako kazdemu zalezi mi na rodina ale tuzba oslobodit sa je vedsia tuzim po smrti nikdy som sa neprosila o to aby som sa narodila nikdy som nechcela zit a nechcem tu dalej zostaj aj ked je to na ukor druhych

psychickychora

chcela som aspon koli priatelovi aspon zbavit sa zavislosti od depresie ale on sam sa skoli mne nedokaze zbavit svojej zavislosti fajcit

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

laska ci smrt? - Fórum - ZDRAVIE.sk