Pomoze mi baba poradit v partnerstve s jednym problemikom?:(

Príspevok v téme: Pomoze mi baba poradit v partnerstve s jednym problemikom?:(
matuzalem22

Nas sex zivot s priatelkou..nikdy nebol taky aky by mal byt a v poslednej dobe to bolo este horsie??Ona vzdy mala ciastocne bolesti pri sexe najme na zaciatku styku,ale nikdy nebola u gynekologa..az teraz v marci a objavili jej nejaky nalez alebo nieco take a vraj v juny..ma ist opet na vysetrenie.Ja som sa jej teraz pytal.ci mysli.ze tie bolesti mohli ovplivnit aspon ciastocne jej nechut k sexu.ona odpovedala......ano je to mozne:(...............otazka na Vas.....Myslite ze to moze byt tak???...a dalsia otazka......Da sa to nejak vyliecit...alebo upravit...aby tie bolesti nemala????....napr.aj s pomocou gynekologa???ci antikoncepcie??

kla.ra

cysta ano, nech sa poradi s doktorom, lebo je tazke radit ked nevieme o aky nalez ide...ale ak ju to boli na zaciatku, tak skus romantiku(sviecky, hudbu), dlhsiu predohru, lubrikant a ak to aj potom nebude dobre, tak uz len poriadne vsetko dolecit a asi az potom...

kla.ra

skusal si lubrikacny gel? a co ma? ak ma cystu, tak ju to moze boliet...ved najlepsie jej odpovie gynekolog, nech sa ho spyta

severanka

samozrejme, že to mohlo ovplyvniť nechuť sexu...ak ju to bolelo, asi na sex nemala moc chuť...
dá sa to liečiť, jej gynekolog už vie čo má robiť...ak má nález, antikoncepcia ti nepomôže