menstruacia a tehotenstvo

22

no ani velmi nie...akurat az potom ked jeho postel bola trosku od krvy a dneska to daval prat jeho oco :D ale nastastie si nic nevsimol...a podla neho ked to robi zena cez menstruaciu tak to lepsie citi..

lenulik:)

:) to som rada...psychika ovplyvnuje vsetko a moze ovlyvnit aj to ze ti moze menzes meskat a potom s azbytocne budes bat.len bud pokojna a raduj sa ze si mozes uzivat :)a nevadilo ti ze ste to robili cez tvoje dni?

22

ved presne ja sa v poslednom case tiez tesim vzdy ked dostanem menzes :D a tiez som to predtym nenavidela...no ale ked dostanem aj v septembri tak to budu velke oslavy :) fakt nechapem ako ma nato presvecil sice som to cela ale bala som sa no nejako sa to zvrtlo a uz to bolo...ale bolo to pekne som sa citila aj dobre potom ale pak prisli tie stresy..ale dakujem koli tebe sa uz citim kludnejsia :)

lenulik:)

ja som s aniekedy tiez tesila z kazdeho menzesu a soms a na sebe smiala ze niekedy som to neznasala ked som to dostala a pred nedavnom som sa ztoho tesila ked som dostala.
a fakt uz nato nemysli.splodit babo nie je take jednoduche a vam sa to urcite nestalo mali ste ochranu a on sa neurobil.bud v uplnej pohode :)

lenulik:)

prvykrat ste sa milovali?pocas menstruacie?nestresuj sa ked mal ochranu ani sa neurobil potom sa nemohlo stat nic na milion % neboj sa..ak s abude stersovat buduci menzes ti bude meskat a budes sa bat ze si tehotna.bud v poho a nemysli nato :)

22

jo mali sme ochranu, ani sa do mna nevystriekal ale ja mam stale urcite pochybnosti aj ked mu verim lebo to bolo po prvy krat..je to asi normalne ale co ja wiem...trosku sa toho bojim..

lenulik:)

teraz neviem rpesne ako si to myslela.pozri nikde nemas istotu ze ak mas neplodne dni urcite neotehotnies.otehoniet mozes aj pocas plodnych aj neplodnych ale aj pocas menzesu.mozne je uz fakt vsetko.ale ver mi ze to nie je az take jednoduche.ale da sa.ale ak ste mali ochranu nemas s acoho bat :)