O CO MU IDE? NECHAPEM.....

Príspevok v téme: O CO MU IDE? NECHAPEM.....
zjuzjika

Chcela by som vediet vas nazor, ide o to, ze moj praitel ma kamarata, ktory stale rozprava o ku.veni (ze ako sa mi priatel ku.vi)a pod. veci, v piatok sme boli hrat poker a on zase bol opity ten jeho kamarat a hovoril , ze a kto ta fajci(zese o mojom priatelovi), ked vracias na zachode, tak to ma dozralo najviac a som sa zdvihla a odisla...ale priatel z amnou ani nesiel a iba mi volal, samozrejme som ho zrusila.... a potom odisiel este niekam do mesta, kde bol do pol tretej do rana, samorejme s tym kamaratom a ostatnymi... aked som sa ho na druhy den pytala, ze preco si ma nezastal, tak povedal, ze ved naco, to ja som si moc zase pripustila, vobec to tak nebolo myslene, ze vsetci chalani tam sa zhodli, ze som si to vzala moc k srdcu...no co si to tom myslite? inak viem, ze priatel ma nepodvadza, to viem, len ma zaujima, co tymito recami ten jeho kamarat sleduje...lebo mna to anozaj nebavi pocuvat avie, ze mi ot vadi...lenze ked mu to aj poviem, taks tym neprestane...tak uz neivem, co robit....

zjuzjika

ja uz som si aj jpovedala, ze kaslem na toho kamarata a nebudem si z neho robit hlavu, ale neak mi to neda.... neviem preco to robi naschval, co z toho ma...ja keby osm chcela, tak tiez povviem na nebo vselijake veci,a le naco? mne to nic neurobi a druhym ublizovat nehcem...skusim sa nabududce nak premoct a odignorovat jeho sproste poznamky....

smieska

viem ze je to tazke ale najlepsie by bolo keby si ho vysmiala, proste povie to zase tak sa zacni tak rehotat ze az jemu splasne usmev ked uvidi ze ta to uz nestve da ti pokoj ale ked stale vidi ako sa nad tym zozieras a ze vie ako ta vzdy nastve tak v tom bude pokracovat

zjuzjika

takze ten kamos ma 25, a preto si myslim, ze aj rozum by mohol mat, my obaja mame 24... tomu kamosovi sa nepacim, to sme si uz vydiskutovali, on ma teraz novu priatelku, len mi vadi, ze stale do mna hentak rype...a fakt byma zaujimalo o co mu ide...ak sa ho na to opytam, tak to otoci na srandu ale pri prvej moznej prilezitosti bude zase podkusovat...no nechapem ho.... ono ja vie, ze chalani a baby beru vela veci inak,ale ako toto je podla mna uz sila....a stale hovori, jak grcal ked boli spolu pit, ja som ho pocula uz asi 10x, takneviem naco to musi omielat stale dokola...

laryahl

cau.takych drb...tych poznam.urcite nie je pekne od tvojho priatela,ze sa ta nezastal a ze sa vobec aj on nechá... a co sa tyka toho "kamoša" je to fakt kamoš? kolko ma vlastne rokov?tak teda nevem.bud ta len fakt chce vytocit co to s tebou spravi,alebo vas chce postvat,ci sa pacis aj jemu a riesi si to po svojom.