ROZCHOD?

0vecka

neviem kolko mas rokov ale podla mna ak sa s nim citis v pohode tak s nim ostan neviem preco si vsetci myslia ze musia byt zamilovany sak ak ste k sebe stale dobry a je vam fajn tak preco to rusit??

anymore

bolo take,ze to na mna len tak prislo ale vtedy som neuvazovala o rozchode,ved som vedela,ze ho lubim,lenze teraz som si skoro 100% ista,ze uz nie,,jednoducho sa ta laska vytratila,a chcem to ukoncit skor ako sa zalubim do ineho a potom tak,to by bolo este horsie..ved on je taky mily,poorny a vsetko tak mu nechcem ublizit,,problem je este v tom,ze on si mysli,ze som pre neho ta prava,planuje so mnou spolocnu buducnost a tak

leila

hm, tak to neni dobre... ak to tak citis a vies, ze to uz nebude ak opredtym, tak asi netrap ani seba ani jeho a skonci to...a kedy to na teba tak prislo,a to len tak z nicoho nic,alebo bol naky podnet?

anymore

urcite nie lebo take pocity so mavala uz davnejsie ale teraz je to tak,ze bud budem snim ale musim byt donho zalubena alebo sa snim rozidem a bude po trapeni,a nechcem aby sa aj on trapil