arytmia srdca

Príspevok v téme: arytmia srdca
botka

Prosim velmi o rady...moj priatel trpi arytmiou srdca, dali mu na to tabletky ale nahle busenie srdca neprestava, pride a niekedy trva dlhsie niekedy kratsie, bojim sa velmi..moze to byt nebezpecne?uz chodime po doktoroch tak nas posielaju od jedneho k dalsiemu ale nie je pod lekarskym dozorom a ked mu pride nahle zle alebo co? je to nebezpecne ta arytmia srdca? moze sa mu nieco stat..bojim sa velmi prosim napiste kto mate nejake skusenosti...nechcem onho prist som zufala, neviem ako mu pomoct :( bojim sa velmi sa bojim...

derik

ten znak arytmie som mal pri merani tlaku dnes aj ja, trochu ma to rozrusilo, ale inak som bol cca pred mesiacom u kardiologa a vsetko je v poriadku, takze zatial tomu neprikladam velku vahu.
..no inak vysetrnim sa neda nic pokazit, takze na tvojom mieste by som kludne isiel na to vysetrenie - pre pokoj duse :)

m-24

a ešte dodám, ked som si dnes merala tlak, mala som 118/78 a tep 71 .takže to bolo výborné, len tam svietilo to, že je tam arytmia .. neviem, čo robiť ..

m-24

ako je to vlastne s tou arytmiou? nikdy som tomu nevenovala nejak pozornosť, ale kúpili sme tlakomer a meriam si tlak tak raz za týžden a stále tam je ten (asi) znak srdc.arytmie (pri tepe) (nie som si istá, či je to ten znak, lebo sme stratili k tomu návod) je to taká vlnovka.. treba ísť k doktorovi? čo dalej? čo to znamená?

RNG

Su ludia, co maju zvysene spalovanie cukrov a vylucovanie inzulinu. Pre takych treba jest nie cukor a sladke, alebo vyrobky z jemnych muk, ale hrubozrnne/celozrnne produkty s nizkym glycemickym indexom, ktore postupne dlhy cas uvolnuju cukry, aby neklesla nikdy hladina cukru v ich krvi prilis nizko.

anielik555

PROSIM pomozte mi cez den mi je fasa a vecer ak si lahnem do postele zacnumi trpnut zuby silno bit srdce a cela sa trasiem mam studene prsty nanohach a na rukach bola som u lekara a povedal ye to mam y nedostatku cukru jem sladke a dost hlavne teraz ale od vtedy ak som bola u lekara mi je horsie co mam teda robit??

RNG

nestazuj sa a objednaj si doplnok na posilnenie vyroby energie, ktory obsahuje vitamin B-4 (adenosine)pod menom Peak ATP. Maju ho rozne internetove obchody, ako swansonvitamins, iherb,vitaminworld a ine. Najdes ich na Google.com

jamrovka

Ahojte vsetci ja mam ties podobni zazrak zo srdcom som v klude a z nicoho nic mi srdce akoby preskoci a nahodi.Je to velmi neprijemne a keby mi to urobilo raz ale ale stava sa to ze mi to roby aj hodinu v kuse bola som na vysetreni len vtedy sa to nezachytilo lebo pracovalo ako ma .Beriem na to EGILOK ale akosi to nepomaha .Trpim s tim uz aspom 14 rokou ale poslednu dobu je to casto ked som sa na to pitala kardiologa povedal mi na to ze sa na to neumiera tak potom neviem co s ti budeme robit PROSIM O RADU .

RNG

Telo potrebuje na nervy mineraly a tiez vitamin B-4. Tiez rozne neurotransmitery.
Akekolvek nedostatky v tychto mozu sposobit nervove problemy rozneho druhu, vcitane arytmie.
Telo nepotrebuje synteticke chemicke patentovane chemicke lieky, ktore nikdy pred tym nemalo a nepotrebovalo pre normalny chod.

BB1972

Mne zistili SVT. ( mala som 1 zachvat, kedy som nemohla dychat, mala som cele tepo paralyzovane - mohla som hybat len hlavou). Nasadili mi Isoptin ( verapamil) Potom som chodila na vysetrenia na kardio - vsetko v norme, krv v norme, ECHO v norme... Na EKG akurat vysli plochsie T vlny a PZ voV4. Isoptin mi nechali, napriek tomu, ze je vsetko v norme, ale je mi z neho strasne zle. uz mi znizili davky na polovicu, aj tak s nim nie som schopna normalne existovat. Beriete aj lieky na srdce? Okrem toho ma znervoznuje moj tlakomer, ktory mi stale ukazuje, ze mam arytmiu, napriek tomu, ze ja sa citim OK a doktori nic nenasli. ( asi ho vyhodim von oknom!)

Sheky

no cawte ako tu citam tak niesom sam s problemamy srdca. Mne pri fyzickej namahe ( niekedy, nie vzdy) vybehne pulz na
230 tep/min trva to asi 15-20min. No neviem co s tym robit :(. Ak ma niekto nejake info budem len rad