Kilecko pod dole....

Príspevok v téme: Kilecko pod dole....
lucik

ahojte .. nechcem sa uz miesat do rozbehnutej témy tak .. zakladam novú .
Začala som na zaciatku apríla moja povodna váha je 80kg 164 cm cize je to dost. Som odhodlana schudnut minimalne na 65kg. Som s Prievidze..dufam,že sa budeme podporovat..! Baby pridajte sa ..spolu to bude lahsie.. moja váha po 20 dnoch je 75kg tak ideto celkom dobre zatial len nech to nezacne stát..

majka_

ja vazim 78 kg pri vyske 178 cm. snazim sa jest pravidelne (4-5x denne), neberiem ziadne tabletky na chudnutie, len pijem cajik, ktory sa vola Figuran a podporuje metabolizmus a chudnutie. ale nie je to nieco specialne. ale je chutny. chcem zacat poriadne cvicit a musim schudnut. chcem si kupit take tankiny na plavaren a do nich potrebujem zhodit kilecka. chcem schudnut tak na 70 kg, ale ked schudnem na 65 tak sa neurazim :o)

baculka

lucik tak ja som sa dala na atkinsna dnes ...tak som premyslala aku dietku si dam aj ked diety udajne niesu zdrave no ja sa inak neviem kontrolovat pri jedeni...a ako pises nejest po piatej myslim si ze to nieje dobry napad...ked chodis spat o siedmej tak aj hej :D ale inak co ja viem...:-/ tak ja si doprajem hlavne bielkoviny aby sa mi nestratili svaliky lebo som sa pri predoslej diete dost znicila svaly isli do ritky som sami tuk sa mi zda...

na ranajky som mala 2 vajicka s uhorkou a smerujem akurat do obchodu si nakupit nejake syry, uhorky, maska, ... sem tam pocvicim ked sa odhodlam a pit cistu vodu ako pises politrak z krcmy a ideme :D

bea551

aj ja sa chcem pridat mam 65 kil pri vyske 155 a citim sa ako slon ak mam pravdu povedat :( zacala som menej papat tiez vela pit a na veceru mam iba ovocie. citim sa lepsie ale vaha dolu zatial nejde. okrem toho papam tabletky na upravu hmotnosti tak uvidim... snad zaberie daco z toho... no a ozaj este aj cvicim... hodina prechadzky denne a raz do tyzdna beh a brusaky

lucik

ahoj som rada ze si sa ozvala... sme natom asi rovnako.. snazim sa jest normalne len polovicu menej ziadne sladkosti a vecer nejem uz po piatej.Vela pijem mam politrák stále plny vody vedla seba.. pecivo vobec.. sem tam si dám toust.. chce to vela zapierania.. hlavne ked moj priatel je riadny papkac a chodi neskoro domov a potom okolo osmej robim komplet menu a ja sa na neho len pozeram.. tak pod nato aj ty neboj zvladnes!!!

baculka

ahoj lucik ja mam 81kg a vysku 168 :-/ ja sa dajako neviem odhodlat chudnut aj ked by som uz mala volaco robit...aku mas dietu?