Behat a behat

evik1

neboj,ono by sa to zastavilo ,začala by si viac jesť,ja som zo začiatku schudla na 47 kg,teraz behám viac a nič sa nedeje,takže klud.

LENKAmrkva

Ja som pred pol rokom behávala v kuse mesiac no schudla som minimálne 5 kg behávala som okolo 8km a viac bolo to ako závislosť no posledný týždeň som schudla každý deň kilo, bola s toho skoro anorexia takže som musela prestať.

seemona

Ja chodim behavat uz viac nez 4 mesiace aspon 4x do tyzdna , niekedy viac krat niekedy menej. Spociatku to bolo 2,5 km potom 3, tak 3,5 neskor 4 a teraz som na 4,5. Trva mi to asi 35 min, niekedy menej niekedy viac. Mam 16 rokov , ale uz oddavna inklinujem k behu. Najtazsie je prinutit sa. Zo zaciatku to teda nieje med lizat, ale teraz je to ako droga. Ak nejdem rano behat svojich 4,5 som nervozna a musim nieco robit. Myslim ze rychla chodza je fajn, ale je to alternativa behu pre tie, ktore to nezvladaju...prinutte sa trosku pohnut zadkom, zadychat sa, mat svalovicu aj niekolko tyzdnov ale nevzdavat sa... rychle chodenie nieje take narocne preto to tolke robite ;)

Lavronne

Ak dlho nevydrzit behat tak by si mala skusit Bežecký pás. Garantujem ti, ze na nom vydrzis omnoho dlhsie a ucinok je este lepsi. Komu sa to zda nudne behat na jednom a tom istom mieste, moze pri tom sledovat TV, alebo pocuvat hudbu.

kamcatko

ja mam tenisky z takej sportovej predajne v bratislave na patronke a velmi sa mi osvedcili, neni to nejaka super bezecka obuv, ale taka sportova zenska, aj na aerobik a nestala vela.
a hlavne vobec ma uz nebolievaju kolena.

ja :)

mam skuskove obdobie,cely den sedim nad knihami tak som sa raz rozhodla ze si pojdem vecer zabehat,no po 4 minutach som nevladala s dychom a to som sla primeranym tempom. nohy by vladali, len to dychanie mi nedovoluje ist dalej. chodim tak 1,2 x do tyzdna max. 10 minut.

a aku obuv pouzivate? do drahych tenisiek sa mi neoplati tolko investovat ked beham len raz za cas.. je to chyba?