Problem tam dole,pomozte mi...

alz-bee

smutna: ked som si ja dala canesten tabletku, tak ja som zlepsenie poctila az na druhy, ci treti den...pomohla,ale ja som nemala plesen, "len" vytok...

smutna111

Takto vcera vecer som si dala Canesten.Taku tabletku tam dole..a chcela by som spytat ze ci ihned na dalsi den po jej uziti by malo bty vsetko ok.. ako by ma uz nemalo ani svrbiet ani nic?.. bo mne je stale rovnako... tak sa bojim, ze to neposobi alebo az neskor?... beriem aj maticky... omozte mi opet :D prosiim... :(

hanbiatko

pomozte mi, prosim... tam dole sa mi urobil ´vyron´. mam to napuchnute a aje to vo velkosti palca. Myslela som, ze to prejde. Ale ako mi zacal pred par dnami menzes, znovu sa mi to zvacsilo a ked sa mi zarezu nohavicky, trosku ma to boli. Neviete, co by to mohlo byt a co s tym mam robit? K doktorovi sa bojim a nikoho tu v BA nemam...

smutna111

No takto prave som prisla od gynekologicky,a mali ste pravdu...mam plesen,predpisali mi tabletky ako tie capiky,a aj masticku.Zo skoly pojdem do lekarne,a vsetkym vam dakujem...dufam ze to zmizne a uz sa mi nevrati aj ked mi ona povedala ze to mam zo stresu... vrrr to asi nieje dobre nie?... vidite vsetka vina spada na skolu :D mali by ju zatvorit :D...inac aj tak dakujem Vam... majte sa

gabuci...

Ja si myslim tiež že to budu kvasinky.Párkrát som to mala od antibiotík.Doktorka mi vždy dávala Clotrimazol krém,aj čapíky alebo tabletky .Canesten tiež mi poradila ked som jej zavolala a nestihla som ísť do ambulancie.Zatiaľ vždy mi ten clotrimazol pomohol.Zvykla som mať taký hrudkovitý výtok ako tvaroh.Odvtedy ked som chorá,beriem lieky/antibiotiká/vzdy beriem aj nutrolin B alebo niečo podobné a nemávam to.

totem

smutná,sú to kvasinky na 100% choď k lekárke..ja to poznám čo to je ja sa s nimi už trápim pár rokov a stále sa mi to opakuje,lekárka už vyskúšala všetko a vlastne aj ja a mám to mesiac čo mesiac..tuším to bude už zo 7-8 rokov

smutna111

leerka
No ved toto,aj ja si myslim ze radsej by som najprv mali ist ku gynekologicke no nie?... tak ja zajtra rano pojdem,.. aj ked teraz som pozerala a nejak sa ten biely povlak tam dole mizol.. mala by som aj tak ist k nej?...