zarucene tipy

:)

podla mna ta cibula a sprcha pomaha akurat tak na spevnenie prs, ale nie na rast.. toto nie je tip, ktory ti pomoze zvacsit objem o 3 velkosti, ale pomaha to trochu, mam pekne vyzerajuce, pevne a gulate prsia,aj ked su to len becka, niekedy mam podprsenku aj c.. vela papkam- vsetko mozne, hlavne velmi vela sladkostia a ovocia ;), ale vecer po 6 uz nejem a cvicit treba trochu- hlavne na partie nohy a brucho, obcas ruky a prsne svalstvo, prsia si kremujem- podla potreby a pocitu, ci potrebuju spevnit, tak spevnujucim kremom, ked nie, tak obycajnym hydratacnym.. dufam, ze som trochu pomohla :) inak mam 55 kil a oblecenie velkosti od 34 po 36, to len tak aby ste si nemysleli, ze mam 300 kilo, kvoli tym sladkostiam :p

renatka155

tomas81
moj problem je v tom ze ja nemam nijake prsia, ani len male
A preco sa pytas odkial som? :)
sinka a vies o niekom komu to pomohlo?

tomas81

renatka155-netrap sa takymi blbostamy.Mne sa pacia prave take holky ktore nemaju velke prsia.Prosim ta odkial si?

fliačik

Ahoj baby mam jednu otazku tykajucu sa hak
zaujima ma na akom systeme pracuje nerozumiem ako z nej mozu narast prsia aj ked je uz vyvoj zastaveny?

renatka155

malicka ty si aku hak pouzivala a o kolko sa ti zvatsili prsia????????? priprala si na vahe?
a vy ostatne baby mate podobne skusenosti?