Alternativna medicina

pozri-

CO SI O TOM MYSLIS RNG?

Káva
Viaceré výskumy poukázali na súvislosť medzi pitím kávy a týmito typmi rakoviny.

Viaceré výskumy poukázali na súvislosť medzi pitím kávy a týmito typmi rakoviny:

rakovina močového mechúra
rakovina prsníkov
rakovina dvanástorníka

Tento účinok nesúvisí s kofeínom, ale s niektorými jej zložkami, takže aj pitím bezkofeínovej kávy si zahrávame s rizikom rakoviny močového mechúra.

Pri pražení kávy vznikajú dráždivé kyseliny a rakovinotvorný 3,4 – benpyrén

julo.

RNG: Tak si sprav prazenicu z hriba satana, aby si vedel ako su vsetky prirodne latky odburatelne a nezatazuju telo. Takzvani alternativni si robia modlu z prirody.

RNG

Rozne su prirodne chemikalie a rozne su umele, patentovane, ktore sa v prirode nenachadzaju,boli vytvorene chemikmi a kedze dokazali, ze su nove(priorita), dostasli na ne patent.
Ale tieto neprirodzene znamenaju pre prirodu zamorenie, a samozrejme aj pre telo, ktore casto nevie tie latky ani len odstranit.

Potravinove doplnky su zlozene z prirodnych chemikali, tj nepredstavuju spravidla pre telo ani prirodu zamorenie.

Vobec nie je pravda, ze su menej ucinne ako umele patentovane chemikalie, schvalene ako lieky oficialne.

Pre to sa mnohi lekari dnes aj napriek odporu organizovanej mediciny rozhodli pouzivat tieto neskodne ale ucinne prirodne latky na liecenie alebo udrzbu zdravia.

Organizovana medicina sa samozrejme proti tomu brani utokmi na ne aj na lekarov co ich pouzivaju, to iste robia aj poistovne, ale dovod nie je neucinnost, ale to, ze im to zasahuje do sucasneho pre nich velmi ekonomicky vyhodneho stavu.
V USA doslova zozerie medicky system vyse 17.5% hrubeho narodneho produktu, v Japonsku, kde sa prirodne hojne pouzivaju a ludia ziju v priemere o vyse 2.5 rokov dlhsie ako v USA, aj su celkove zdravsi na zdravotnictvo ide len 4.2% hrubeho narodneho produktu.

pozri-

...ja som napr.prisla na to ze aj DOLPNKY na ktorych sa pise CISTY PRIRODNY PRODUKT sa skladaju z latok ako niektore lieky synteticke...
takze ja sa snazim-robit to tak-ked mi lekar povie napr. mate malo -zeleza- snazim sa o tom cim najviac precitat o tomto probleme a jest vela potravin ktore zelezo /a zb.sa nenapchavat tabletami/obsahuju a este je tam dolezite napr.nezapijat cajom jedlo a take tie veci...
len vo vynimocnych situaciach beriem doplnky...ak je to potrebne...
/lebo nemozem si len tak jednoducho povedat-nebudem nic brat-ked si to zdr.stav ziada/
...a velmi dolezita je aj strava-to som sa presvedcila aj na dalsom clene rodiny-kde sa mi potvrdilo-ze nie len tabletky pomahaju ale aj zmena stravy-podla diagnozy musi byt...

julo.

Niekto by tu mohol definovat co je to alternativna medicina. Alternativna v com? Aj cukor je chemikalia, ale v potravinarskej kvalite. Liecit bez chemickych liekov je fikcia. Ci chemikalie ziskane z rastlin uz nie su chemikalie? Neexistuju jedovate rastliny?