Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kožné v Pezinku

ln

hm,tak o tom som nevedela:(moja kamoska tam bola dopoludnia a vzala ju bez problemov,tak mi o tom nic viac nerozpravala

saara

Bola som aj v Modre a tam je zase taky systém, že ti čo nie su objednaný idú doobeda a potom už bere iba objednaných. Raz som tam prišla presne o 11:00, alebo o 12 už si nepamätám a nechcela ma zobrať, len preto, že už čakali na niekoho objednaného a pritom tam ešte nikto nebol. Tak som potom išla radšej do PK a tam sa mi to zda lepšie

ln

no cakas tam minimalne 1,5 h-pokial si nezaplatis,ja som tam bola v lete,vonku bolo asi 35 stupnov a v cakarni ani o moc menej nie:(potom som sa tesila,ze konecne idem dnu a zrazu dosla neaka fiflena namyslena,zaplatila si a isla ona,tu doktorku mam rada,ale co sa tyka toho systemu,ten mi lezie na nervy,zial nie je jedina s takym systemom,ale kedze k nej chodi velmi vela ludi u nej je to na nevydrzanie,moja kamoska chodi radsej do Modry.

saara

Asi od rana, lebo všade su tieto poradove listky od rana. Ja so naposledy platila 100sk za objednanie, to bolo pred 3 rokmi. Teraz neviem.
Býva tam plno, Ja som tam čakala vždy min. dve hodiny,keď som sa neobjednala, lebo skoro všetci čo prišli po mne boli objednaný :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kožné v Pezinku - Fórum - ZDRAVIE.sk