Moznost otehotnenia?

Príspevok v téme: Moznost otehotnenia?
lapajko

Ahojte, s mojou partnerkou mavame nechraneny pohlavny styk. Problem je v tom ze neuziva ziadnu antikoncepciu. Z posledneho milovania mam hrozne zly pocit. Pocas milovania som spomalyl a spytal sa jej ci sa neboji ako sme sa rozpravali (popri milovani) tak som citil ako keby mi nieco vytieklo... Neviem ako to mam popisat. Neviem ci to bola predcasna ejakulacia. Neviete poradit co to bolo? Mohol som sa spravit? Potom som ho vytiahol... zacal som jej to robit prstami a penis mi trocha ochabol ale nie uplne. asi po 2-3 minutach som ho trocha ,,nahonil" a vnikol znova dnu a pokracovali sme. No a potom ked sme povedali ze uz staci (nevyvrcholil som) Sli sme sa sprchovat a tam sme znova pokracovali sexom...Z toho by malo vyplyvat ze som sa neurobil nie? Penis by mi nestal? Mam z toho zly pocit. Nechcem to viac zazit. radsej si odseknem vtaka...

ikoju

lapajko..no tak ja ked som otehotnela som praveze chut nemala ..vzyd pred menstruaciou mam chut a prave vtedy som nemala ziadnu..takze podla toho spoznam tehotenstvo mozno aj anbuduce

mircoMY33

to su tie vitoky co su ked sa vzrusis a to moze obsahovat aj spermie takze nikdy nesexuj bez toho aby si bol chraneny.Nechraneny pohlavny styk bez ejakuacie moze dostat tvoju babu pozehnaneho stavu az na 98% tak pozor na to

leila

zena moze mat chut na sex aj ked tehotna nie je...ja tehotna nie som a mam chut na sex a dokonca aj ked som brala urcity druh antiky osm mala neuveritelnu chut na sex

niekto

ziadna ochrna nieje 100% iba zdrzanlivost vzdy je riziko aj ked je mizive
a to 0,1% je za rok pouzivania nie za jeden styk

lapajko

jejda ja si tiez nemozem dovolit dieta... V ziadnom pripade! ani 0,1% To nie...
Nezijem v manzelstve a rodicia z oboch stran by nas roztrhali... Viem je to divoke. No dufam ze nieje tehotna. Utesujem sa tym ze ved by mi potom nestal keby sa urobim...

niekto

peralov index pharmatexu je 0,3 -1 % cize taku ma sancu otehotniet za rok pouzivania

prerusovana suloz ma
4-27%
metoda plodnych dni 5-25%
hormonalna antikoncepcia ma 0,3-8%
vacsina bab nema problem s hormonalnou antikou ale je to velka zataz na organizmus a moze mat zavazne nasledky
www.zdravie.sk

pharmatex mozu pouzivat aj diabeticky a kojacie zeny co som pocul boli ze vraj nejake alergie ale kebyze to nastane nemas problem s tym prestat

btw ked skombinujes pharmatex s prerus. sulozou je v priemere ucinnejsi ako hak nechce sa mi to ratat ale je to okolo 0,3%
ja to kombinujem vacsinou s kondomom lebo si dieta nemozem dovolit ale v podstate je to prehnane
www.pharmatex.sk