vekový rozdiel a vzťah medzi kamarátkami

Príspevok v téme: vekový rozdiel a vzťah medzi kamarátkami
jaja

ahojte..mám 15 rokov a priateľ 25..každodenne sa stretávam s nepochopením od strany druhých ľudí preto by ma zaujímalo ako sa na to pozeráte vy?? a ešte je tu jeden problém..kamarátky mám približne v mojom veku a ich správanie sa mi zdá strašne detinské..napr . vyhukovanie po celom meste, šťuchanie do seba, fotky alá našpúlená pusinka a pod.keď idú von najradšej by si len nakúpili chypsy a prechádzali sa..ale ja by som si najradšej šla niekam sadnúť napr.na kofolu alebo tak... je to podľa vás prejav deckosti alebo si to už len namýšľam?? nedokážem sa pri nich uvolniť, zabaviť sa..proste nič..myslím len nato aké su ony deti a ako mi to neskutočne vadí...ako to mám riešiť?? nájsť si nové kamarátky alebo sa pretvarovať?? je to ich chyba alebo moja?? som ja taká vyspelá alebo ony také zaostalé alebo je to úplne inak??

cajik

Ked som mala 16,chodila som s chalanom,co mal 25. Skoncilo to po 2 mesiacoch. A doteraz sa bucham po hlave,lebo nechapem,ako som s nim mohla chodit.Resp viac nechapem JEHO. Pretoze ked budes starsia,pochopis,aky je to velky rozdiel. Neber to osobne,ja som tiez bola rozumovo vyspelsia,mudrejsia,atd. Len chcem povedat tolko,ze 25 rocny clovek je v zivote niekde uplne ine (alebo by aspon mal byt),ako 15rocna kocka. Musis uznat,ze 25rocny clovek by mal riesit stale zamestnanie,pripadne vysoku skolu,a uplne ine, "dospelacke" zalezitosti. A ty v 15 ? Stredna skola ? Skusanie? Fakt neber to osobne,ale nemozes mat v 15 take zivotne skusenosti ako v 25 a neverim ze mas nieco spolocne s tym chalanom. O com sa spolu rozpravate ?? A co hlada 25 rocny,dospely muz, u 15rocnej mladej baby ???

A ku kamoskam-ries to tak,ze si najdi take,ake ti budu vyhovovat a s ktorymi si budes rozumiet. Nikto ti nekaze chodit von s rovesnikmi. Mozno najdes nejaku spriaznenu dusu u 17rocnych,hm?

kuki

Každý človek je iný a v tom to celé je...niektoré moje kamošky sú na svoj vek dospelé, iné sú pojašené...Každý sa zabáva po svojom.Skús kamoškám navrhnút iné trávenie voľného času-tú kofolu, kino, šport...a ber ich také aké sú..ak nie, tak si nájdi seberovné..

jaja

pupulina : nemyslím že by som sa len hrala na dospelú kvôli priatelovi..takto som to cítila už dávno predtým ako som s ním začala chodiť.v tom to nebude.a deti?? veď kedy to príde..no najskôr keď budem mať cca 23..myslíš že vtedy už bude nefunkčný ako si to nazvala?? ja si myslím že nie......spolu sme rok aj nejaké drobné

pupulina

pravdu povediac myslim ze ty sa hras na dospelu pretoze mas na tvoj vek stareho priatela...snazis sa byt ako on a zrazu sa ti zdaju tvoje kamaratky ze su deti ale ved aj ty si dieta... keby si nebola s tym chlapcom tak sa spravas tak isto ako oni... no a... k tvojmu vztahu ako to chcete riesit s rodinou , deti kedy planujete? ked uz on nebude "funkcny" ? neviem pride mi to dost vadne take spojenie 15 rocna a 25 rocny...ako dlho spolu ste?

pupulina

pravdu povediac myslim ze ty sa hras na dospelu pretoze mas na tvoj vek stareho priatela...snazis sa byt ako on a zrazu sa ti zdaju tvoje kamaratky ze su deti ale ved aj ty si dieta... keby si nebola s tym chlapcom tak sa spravas tak isto ako oni... no a... k tvojmu vztahu ako to chcete riesit s rodinou , deti kedy planujete? ked uz on nebude "funkcny" ? neviem pride mi to dost vadne take spojenie 15 rocna a 25 rocny...ako dlho spolu ste?