otazka pre muzov...

Príspevok v téme: otazka pre muzov...
brunca

Ahojte vsetci slusny muzi na fore.
Preco nechcete spravnu zenu-taku ktora je inteligentna,slusna,verna, zodpovedna,so zmyslom pre rodinu, zaroven pekna a nehlada v zivote ziadne vzrusenie ale pokojny zivot vo dvojici? Preco si neustale musite vyberat take,ktore vas len podvazdaju,klamu a nevedia vas ocenit? Preco sa bojite velkych citov a zacnete pred nimi cuvat, hoci po nich tuzite?
Bola by som rada keby mi to pomohli ozrejmit najma muzi ale ocenim akykolvek prispevok. Dakujem.

brunca

giv ale mi tu nekecame len o sefoch ale o takych kadejakych malickostiach a blbinkach.vsak sa neda vzdy kecat len vazne,no nie?
ved hej ja to viem,ako to vnimaju muzi,ale nenecham sa preto obmedzovat,ked mam chut obliect si minisuknu tak si ju obleciem a je mi to jedno.

giv

brunca, vidis, takto rozmyslaju muzi :)))) hned si pod tym predstavia sex :D
takze ja im to neumoznujem svojim obliekanim. ale neber poznamku osobne.vidis,aj v tom sme "obmedzovane" ich rozmyslanim...teda niektore sme obmedzovane,co im nechceme davat najavo ze To,podla ich usudku, chceme.
nepripojim,lebo neviem hadzat rec o sefoch, kedze ziadneho nemam.

brunca

no to ti dakujem janosik.ja ju nenosim preto-ja to chcem aj ked mam nohavice :-)
boze dnes su vsetci daky urazlivy a nastvany co je dnes za den?to uz nikto nerozumie humoru alebo co?

brunca

givus preco sa nepridavas? dobre a co teraz mam chodit vo vreci,ked rada nosim minisukne? ved ja ich nenosim denno denne ani dnes ju napr.nemam.to akoze ked si zena oblecie minisuknu tak vypada ako lahka,ze to chce alebo co?

giv

ahojte, ja sa, samozrejme nepridavam, len chcem povedat, ze sa mi paci janosikova myslienka napisana o 13:37.
brunca, preto ja mini nenosim.
majajte sa tu.

brunca

ja ti mam furt s tymi chlapmi dake problemy:-) hej ti pripadam v pohode ked ma nepoznas. ale sice ja som takato sisi aj v reale,ale kym nejde o city,potom je to uz horsie. pocuj janosik co robis aby ta to preslo? myslim chut,lebo mna to fakt neprechadza.