otazka pre muzov...

Príspevok v téme: otazka pre muzov...
brunca

Ahojte vsetci slusny muzi na fore.
Preco nechcete spravnu zenu-taku ktora je inteligentna,slusna,verna, zodpovedna,so zmyslom pre rodinu, zaroven pekna a nehlada v zivote ziadne vzrusenie ale pokojny zivot vo dvojici? Preco si neustale musite vyberat take,ktore vas len podvazdaju,klamu a nevedia vas ocenit? Preco sa bojite velkych citov a zacnete pred nimi cuvat, hoci po nich tuzite?
Bola by som rada keby mi to pomohli ozrejmit najma muzi ale ocenim akykolvek prispevok. Dakujem.

marko

ty si ale vazne naivna a sprosta. jasne ze ta kazdy chlap odkopne. vsetci chceme len sex nic viac. na co ine by ste nam boli

brunca

co je vlastne krasa??? kazdy ju predsa vnima uplne inak. nikdy som nemala krasnych chlapov-teda nejakych modelov s peknou tvarickou skor take zviera-ktore bolo ku mne dobre a slusne-aj ked ako sa casom ukazalo tak to nebol charakter ale skor zamer nasmerovat ma spravnym smerom-do postele.no co uz.asi sa len chceli pochvalit ze mali peknu zenu, zdvihnut si svoje muzske ego. ok tie city,ale to vazne sedi viac na zeny, na mna ako uliate.ale ja sa asi namotam na kazdeho chlapa co sa sprava ku mne aspon trosku slusne, to som ale sprosta. som velky dobracisko a taku by som chcela aj svoju polku. tiez to vzdy dobabrem ked si myslim ze tam cosi je, horko tazko sa odhodlam prejavit svoje city a vtedy pride velka facka. tak sa vzdy zbieram pekne zo zemi-sama- a poviem si ze uz taka sprosta nikdy nebudem, ale bohuzial vzdy som. len tolko som tym chcela povedat ze keby som stretla muza ktory by mal rovnake obavy mozno este horsie ako ja prejavit svoje city, a bolo by cosi medzi nami, tak je to dost velka katastrofa kebyze sa ani jeden neodhodla dat ich najavo. takto sa v zivote premarnuju sance.

john33

Asi si ma spravne nepochopila.Neznamena to,ze ked si pekna,tak ta nebudu chciet,pretoze sa budu bat,ze ich napokon odmietnes alebo zradis s nejakym atraktinejsim muzom.Aj ked je to dost bezne.Ja ako muz mam tiez svoje city a som tiez zranitelny,tak ako kazdy muz.A preto nemam rad taketo hry na macku a mys,ked najskor zena urobi vsetko pre to,aby muza zvabila a vyvolala v nom city a potom,ked ich jej prejavi,tak ho surovo odmietla a nasla si niekoho ineho.O tom som pisal.Preto su aj muzi optrnejsi vo vyjadrovani svojich citov.

brunca

dakujem za prispevok aspon nejaky, prosim ta neuraz sa za to co teraz napisem.
No a ked som pekna-tak teraz co mam ist na plastiku a dat sa prerobit na skratu???
Takze naco prejavovat city? no dakujem ti pekne,tak to sa ich fakt nedockam od ziadneho muza. ale to co si napisal o muzoch a citoch,skor plati na zeny aspon na mna urcite.

john33

No...,prekvapil ma obsah tvojho prispevku,pretoze si osobne myslim,ze vobec nevystihuje skutocny obraz toho,po com muz tuzi a aku zenu si hlada.Myslim,ze vecsina muzov si praje mat pri sebe slusnu,citlivu a jemnu zenu,coho dokazom je aj to,ze mnohe zeny,o ktorych pises,ze su atraktivne a podvadzaju,zostavaju samy,a skor je typicke vidiet na ulici nie prilis peknu zenu s atraktivnejsim muzom.Muz potrebuje mat vo vztahu istotu,mat sa kam vratit,nepotrebuje vlastnit vzacny drahokam v podobe krasky vedla seba.Aj ked samozrejme,ze tam musi byt vzajomna sympatia.A co sa tyka tych citov,tak z vlastnej skusenosti mozem povedat,ze zakazdym,ked som sa zamiloval a pokusal som sa a myslim,ze dost romantickym sposobom, vyznat svoje city,tak ma zena,ktora ma k tomu svojim spravanim doviedla,vzdy napokon odmietla a uz som nebol pre nu zaujimavy a bolo jej to uplne jedno,ze ma takto zranila.Naco prejavovat zenam city?Na to,aby potom muz skoncil ako idiot,ktory si vsetko len namyslal?Akonahle muz prejavi svoje city,stane sa zranitelnejsim a napokon aj odvrhnutym.