Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

DALACIN T - Máte s ním nejaké skúsenosti?

Príspevok v téme: DALACIN T - Máte s ním nejaké skúsenosti?
Karamelka_M

Dnes mi kožná predpísala po Eclarane, ktorý mi dráždil pleť Dalacin T. Pomáha proti akné? Pretože, moja pleť je dosť "fajnová" a strašne málo je produktov, na ktoré nemá nejaké dráždivé reakcie. Akné nemám až také strašné, skôr mám len také červené fliačiky na tváry, uhry, rozšírené póry a je dosť mastná. Má tu s Dalacinom niekto skúsenosti?

lana212

ja som niekedy presne tie chemicke somariny patlala na tavr...od skinorenu, dalacinu, zinerytu, isotrexinu a neviem co vsetko este...samozrejme ze sa to vzdy vratilo po case ked som to prestala brat...a keby som vedela ze existuje zazrak menom ozonovy krem...tak to nikdy na tvar ani nedam

emma_

ahojte..ja sa chcem spytat ze ten dalacin si nanasate na celu tvar alebo iba na zapalene vyrazky? a este ze ako casto :)..dakujem :)))

Karamelka_M

Díky moc :) Ja ho zatiaľ používam len dva dni, ale zdá sa mi, že troška sa mi zlepšila tvár, aspoň červené pupáčiky miznú... A ako vlastne dlho ho musím používať?

wiwien

no ja ho teraz používam a môžem povedať, že je fakt super,som s ním nadmieru spokojná a mám ovela lepšiu tvár..ale presne, na každého to posobí inak.

lola13

Dalacin t je super ja som ho mala ked som mala strasne viraskovu svar a pekne mi to preslo aj teraz ho pouzivam lebo podla mna ako jediny pekne hoji akne a podobne veci na tvary.Podotykam ze ja mam tiez fajnovu plet nic ine ako nivea mi dobre nerobi.

zuzak

ahoj. ja ho pouzivam kazdy vecer-ale najprv si natriem Skinoren a potom vyrazky tym Dalacinom. Je to slaby roztok, slabsi ako Zineryt, kt. som mala predtym ale kedze sa mi akne zlepsilo, kozna usudila ze staci aj tento. Neviem ti povedat ako nanho zareaguje tvoja plet ale ja s nim nemam ziadne problemy. Obcas si to dam aj cez den na vyrazku lebo sa rychlejsie vysusi. Treba vyskusat lebo fakt je to individualne. Ja som sa napr. vyhadzala z Duac gelu-uplne som mala cervenu tvar a ruky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.