CHRIPKA ?

Príspevok v téme: CHRIPKA ?
jaja

Poradte dajake babske rady ako sa rychlo zbavit plneho nosu zvacsenych uzlin a zahlieneneho hrdla...myslim ze to mam z alergickeho podkladu...viete ide jak a tak
co vam zabralo ? ja sa chystam k doktorke dnes ale ja sa potrebujem zbavit tejto zakernej choroby aspon do dvoch dni...suuri mi to lebo mam program

cajik

na upchaty noc pomoze stary recept-dat si na noc ciapku na hlavu.nesrandujem.do rana je to fuc. a vies ako to,neliecena chripka 7dni,liecena tyzden.. :D

leila

ale ved to je az o styri dni, to by si mala byt ako tak ok.... lebo si pisala, ze o dva,a to je nemozne....tak ti odporucam len pekne lezat doma v perinach a pit caj a este ma napadlo, ak mas moc upchaty nos, tak sa ohrievaj nad tou cervenou lampou ....

leila

no vies nezbavis sa toho do 2 dni, to urcite nie... akurat mozno trosku zlepsis zdravotny stav ale nebude to este ono... takisto aj upchaty nos shce svoj cas...ja uz mam 2 tyzden upchaty a som tu..a takisto aj kasel mam hlienovy uz tyzden a pol...a nic som nepouzivala a ani u doktorky som nebola....pekne si uvar caje, ak mas teptolu tak paralen alebo panadol a lezat v psteli doma...