Gastroskopia - po vysetreni?

Dabi

Dobrý deň .
Dnes ráno som bola na gastroskopii. Chcela som sa opýtať . Hodinu po vyšetrení nič nejesť a nepiť Tomášom spravila. Potom som si dala krupicovu kašu veľmi pomaly. chcela som sa opýtať či je v poriadku keď som si večer dala jednu fašírku a zopár uvarených zemiakov.??
Ďakujem

Jaamama

Chcem sa opýtať, či má niekto podobnú skúsenosť. ....moja mamka 79 ročná bola na gfs, od vysetrenia hnačky, potom zvracanie, úplne zoslabla, lebo nevedela nič zjesť, všetko šlo von. ....

ss

Ahoj, no ja som na gastroskopie bola pred 5 rokmi a teda bol to dosť zlý zážitok. Žiadne spreje do hrdla, nič a vŕtali sa vo mne 10minut. Celý deň som potom mala stiahnute hrdlo, cítila som sa veľmi zle ale napokon ukázalo sa že pretrpieť si toto bolo to najlepšie pre moju liečbu :) takže ak natrafis na dobrých doktorov, tak ako pisu mnohi, isto to pôjde bez problemov. Držím palce

Milosqo

Ahojte dnes som bol na gastroskopii v thalion Bratislava, vrelo odporúčam, prístup profesionálny milý ľudia, ukľudňujúci, všetko vysvetlili, a gastroskopia prebehla úplne hladko ani som skoro nevedel že mi niečo robia, môžem fakt len odporučiť !

Adden

Slovenska lekarka mi dala iba ten sprej do hrdla a urobila mi gastroskopicke vysetrenie zaludka bez toho, aby ma co len raz naplo. Tiez to bolo akoby mi ani nic nerobila. Uzasny pristup jej aj sestricky. Na Slovensku su aj skveli lekari, ktori maju uzasny pristup.

Misoun

Ahojte, dneska som bola sice v Rakusku v Apach lebo tu zijeme, ale myslim ze je to rovnake az na ten pristup. Tu su lekary uzasny. Bala som sa ale lekary boli super tu sa vas opytaju co chcete anestezu a vlastne ju odporucaju. Lekar nam vysvetlil ze lepsie vidi ked pacient spi a nehybe sa a tak moze kvalitnejsie vysetrit co treba. Tak mi strekli do hrdla nieco a mi pichli inekciu a ked som sa zobudila posadili ma do oddychovej miestnosti. Ani som nevedela ze mi nieco robili

Misoun

Ahojte, dneska som bola sice v Rakusku v Apach lebo tu zijeme, ale myslim ze je to rovnake az na ten pristup. Tu su lekary uzasny. Bala som sa ale lekary boli super tu sa vas opytaju co chcete anestezu a vlastne ju odporucaju. Lekar nam vysvetlil ze lepsie vidi ked pacient spi a nehybe sa a tak moze kvalitnejsie vysetrit co treba. Tak mi strekli do hrdla nieco a mi pichli inekciu a ked som sa zobudila posadili ma do oddychovej miestnosti. Ani som nevedela ze mi nieco robili

Rooty

Tak, ja to mam cerstvo za sebou. Prvykrat, pred 15 rokmi to bolo uplne bezproblemove. Teraz som sa preto nijako neobavala. Napriek tomu obrovske tazkosti, grcala som pocas celeho vysetrenia, hoci som bola nalacno. Lekar nakoniec vysetrenie nedorobil, vravel, ze cez moj daviaci reflex sa nedostane nizsie. Nemala som ziadnu injekciu, ved naco, ked to bolo predtym v poho. Nabuduce dr odporucil narkozu. Teraz vyse 15h po vysetreni ma stale napina, mam teplotu, tuhu stravu neznesiem...