Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krvny Obraz/ co mi vlastne je?

Príspevok v téme: Krvny Obraz/ co mi vlastne je?
mireccc

Zdravim.
potreboval by som par odpovedi od odbornikov :)
Asi tak 1,5 roka dozadu som zacal mat problem s nosom. Neustale som ho mal plny,upchaty,a zas plny..a zas upchaty..
Vydrzal dost dlho az som si konecne nasiel cas a navstivil som obvodaka a ten mi dal papierik na ORL.

Prisiel som tam a doktorka mi predpisala nejaky sprej do nosa a tabletky...vynadala mi aby som prestal fajcit a povedala mi aby som isiel obpodnemu na krv a potom z vysledkami sa mam vratit a + rontgen hlavy.

Tak po polievacne som zavital na krv a vysledky su neviem ake lebo sa tomu nerozumiem :D tak prosim o vysvetlenie

Boli zvysene 2 veci AST-S bolo 1,46 a CRP bolo 11,5 a cholest-HDL-S znizeny na 1,00.

Dalej v kolonke krvny obraz bolo vsetko normalne iba PDW 16,3 zvysene a MPV zvysene 11,7.

Mam sa zacat obavat o svoje zdravie?
par pomocok, mam 20 rokov,fajcil som pravidelne 5 rokov ale posledne 2 tyzdne to obmedzujem maximalne! a zachvilu uplne prestanem, Kazdy 2-3 den aktivne behavam,Posilujem cca 3 roky...ktomu samozrejme patria aj doplnky..kreatiny...a rozne ine veci

Mimi323

House, kulturistu som nemala. Pochopim, že po anabolikách sa ti nepostaví, ale že od posilovania?
A ospravedlňujem sa, že tu píšem mimo témy.

mireccc

bacba32 Dakujem sa podrobnu odpoved , ako vidim na par tyzdnov nasadim regeneracne caje na pecen a na par mesiacov vynecham doplnok kreatin, ten zatazuje pecen...
TO CRP ma moc nepotesilo.. :((( ale to uz necham na doktora..a na tabletky..Moze to byt z toho fajcenia???

bacba32

CRP nazyvany aj C reaktivny protein je zvyeny ak sa v tele nahadza nejaky zapal, AST pecenovy enzym, ked ho mas zvyseny znamena to za tvoja pecen je velmi zatazena a nezvlada to, PDW a MPV znacia ze asi mas vyssie hodnoty trombocytov. O svoje zdravie by som sa neobavala ale prehodnotila by som svoj sposob uzivania roznych potravinovych doplnkov, tie totiz velmi zatazuju pecen a pri dlhodobom pouzivani ju mozu aj poskodit. Su to umele latky ktore narusaju prirodzenu rovnovahu v tele a ty vlastne priimas niekolko krat vyssie davky latok ako tvoje telo potrebuje a a dokaze vylucit.

house

Prestan posilovat a brat tie blbosti
co Ti len znicia pecen a budes OK.
A nefajci.Naco su Ti svaly.Zeny potrebuju penis a nie svaly, posilovanim sa Ti len scvrkava.

muc

ano, mas sa seriozne vazne zacat obavat o svoje zdravie- vsak fajcis. a to je svojvolne vazne poskodzovanie zdravia.

inac z vysledkov vyplyva, ze mas zapal v tele. chod na rontgen (urcite neposlala ta na rtg hlavy, ale dutin ;)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krvny Obraz/ co mi vlastne je? - Fórum - ZDRAVIE.sk