Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Porezal som si prst a neviem čo so mnou bude

Príspevok v téme: Porezal som si prst a neviem čo so mnou bude
miro č.

Dobrý deň,
včera večer som sa nešťastne porezal s kuchynským nožom, jedná sa o prostredník na ľavej ruke, vedľa nechta. Z rozrezanej časti sa mi z toho valiť krv a ja som sa to pokúšal zastaviť servítkami. Potom som si na to dal leukoplast a išiel spať. Ráno som to rozbalil a zdá sa mi že stále z toho chcela ísť krv. Dal som si nový leukoplast a išiel do školy. Na informatike som si vyhľadal nejaké takéto prípady a písalo sa tam, že ranu treba dezinfikovať Septonexom, lenže ja doma nič také nemám. Teraz tŕpnem či nedostanem/nedostal som otravu krvi a či na to nezomriem. Teraz som si leukoplast dal dole a rana je v stabilizovanom stave [teda krv netečie], ale bojím sa že to aj tak nedopadne dobre. Prosím pomôžte čo mám robiť aby sa mi nič vážne nestalo, pokým ešte nie je neskoro. Ďakujem

Veve 123

Prosím :( kamoška si náhodou rezla do žili :( nie úplne iba trošku a tečie jej z toho krv :( ako jej to môžem zastaviť? Prosím pomoc :(

M 25

juro, tak na čo čakáš?? nech ti vážne odumrie a tak aj s celou rukou? bež k doktorovi čo najskôr .. potom budeš lutovať.. čo je to prísť o kúštik malíčka..

juro91

zdravim ludia potrebujem poradit asi pred 2tyzdnami som sa hlboko porezal zo sklom na pravom malicku asi do poli prsta , rana sa mi zahojila ale polku prstu mam odumretu necitim stipnutie a zdravotnu pomoc som nenavstivil doma som si nato nalial alpu a obviazal bojim sa ze mi odrezu prst :( ako osobne mi to nevadi ze mam na poli malicek odumrety ale bojim sa ze odumreta cast zacne hnit plesniviet alebo neviem :( PORADTE MI ...

Paučík

Ja som sprostá a kvoli tomu, že som to pomaly psychicky nezvladala začala som si rezať ruky nožom.. ruky som mala dorezane skoro kazdy deň nanovo... používala som aj tupé nože ale aj ostré... nič som s tím nerobila.. no dneska ma začali bolieť žily a mám ich aj trochu fialové... dosť to bolí a nemôžem ani dlho písať, pretože potom ma to veľmi bolí.. myslíte si, že je to vážne?

hrňo

Dobrý večer,dnes som si porezal palec (bruško) a tečie mi s toho krv už asi 20 minút neviete ako to zastavím? :(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Porezal som si prst a neviem čo so mnou bude - Fórum - ZDRAVIE.sk