Mozem byt tehotna?

Matrina

Ahojte,chcem sa spýtať,je možné aby došlo nejak k OTEHOTNENIU ak sme s priateľom NEMALI ESTE NIKDY pohlavný styk a počas celého večera sa ani neurobil,len ma prstoval,na penise mal trochu predejakulatu ale nedotkol sa ho vôbec,len to mal trošku na bruchu a povedala som mu že ma to tam vlhké je to neprijemne a podobne, on si to s rukou prešiel ale vlastne nič tam nebolo lebo to bolo už uschnute celkom da sa povedať ,ruku si poutieral a opäť ma prstoval,je nejaka možnosť aby takto došlo k oplodneniu?....PROSIM PORADTE MI NEJAKO ASPON NORMALNE nie VYSMEVKY :-/ ...

nana09

Dobrý večer.Mám pre Vás jednu otázku možno zbytočnú ale potrebujem sa trochu ukludniť.Asi pred dvoma týždňami sme mali s partnerom pohlavný styk s prezervatívom.Prezervatív sa nezosunul ani nič podobné,ale mne aj tak mešká menštruácia asi 4 dni a už som z toho dosť nervozna.Menštruáciu stále nemám pravidelnú,ale takto mi ešte nemeškala..nechápem to..:/Budem rada ak mi niekto odpovie...

Hviezda88

Takze ked sa predtym neurobil vtedy neobsahuje, rozumiem, ale ty to odkial vies? Lebo ja som pocula, ze obsahuje, bez ohladu, ci sa predtym urobil alebo nie.....Neviem co si mam mysliet...

:)

vies ten predejakulacny vytok :) kvapka lasky neobsahuje spermie .. no obsahovala by keby sa muz pred nim urobil ... ak sa pred ttym neurobil neobsahuje spermie

Hviezda88

Ahojte, ja mam pre vas jednu otazku...
S priatelom sa pri sexe chranime, este sme bez toho nikdy nerobili, ale asi dvakrat sa stalo, ze este na zaciatku celeho aktu mi vlozil bez ochrany na taku minutu, ale ani tolko nebolo, a teraz som zvedava, ze ten vytok co mavaju muzi este pred ejakulaciou, ze kvoli tomu by som mohla byt tehotna alebo nie???? O tom viem, ze aj v tom vytoku su spermie....A preto sa Vas toto pytam, lebo menstruacia mi meska 5 dni, urobila som si vcera test, a vysiel mi ze nie som tehotna, ale ja mam aj tak este obavy, podla vas??? Odpovedzte....SURNE

dancaBB

ssamaraa ty nechapes ze nemas byt z coho tehotna???ved aj ked mas plodne dni, tak na oplodnenie vejicka treba spermie...ktore sa vsak nemali odkial zobral..lebo sa ta len DOTKOL...chapes?za to ze sa ta dotkne to neznamena ze ide von ejakulat...uz to pochop...ale radim ti..ty radsej nsexuj lebo pri takychto vedomostiah to dopadne strasne zle a potom len budes plakat

alzbee

Aj ked si mala prave ten najplodnejsi den, aky moze existovat:-D tak proste NIE!...on sa ti jej len DOTKOL !!!...
po prve-zacni stresovat, az ked ti budu meskat kramy, lebo kym ti nebudu meskat, tak darmo si budes namyslat, ze si tehotna
po druhe- ked ti uz budu meskat, tak ti budu meskat z toho, ze si cely cas len stresovala
po tretie- pri meskani kramov si teda sprav tehotensky test, ktory bude ale aj tak negativny

alzbee

neni zac:)) ja viem, su to stresy...clovek si potom uz zacina namyslat vsetko mozne, ale z tvojho pribehu naozaj nemas byt z coho tehotna..