Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TEST NA PRITOMNOST KRVI V STOLICI?

Príspevok v téme: TEST NA PRITOMNOST KRVI V STOLICI?
neregistrovany

Dobrý deň,

mávam krvácanie po stolici.Ja i moj ošetrujúci lekár chirurgie sme názoru,že ide len o poranenie na konečníku.Chcel by som sa o tom ale uistiť(nakoľko problém pretrváva už vyše roka).Počul som o testoch,ktoré by mali byť schopné určiť či sa v stolici nachádzajú stopy krvi.Neviete kde by sa dal takýto test kúpiť a koľko asi stojí?
Ďakujem

timika

nekupuj si to, ajtak to nie je spolahlive, ja som mala viackrat krvacanie a ten test bol 3krat negativny. Na chirurgii mi povedali, ze krvacam z hemeroidov, o tri mesiace mam ist na kontrolu, som strasne zvedava, ci ma poslu na kolonoskopiu, lebo nemam tvrdu stolicu a krvacam ajtak....

naco

nexapem? test na skryte krvacanie? ked je viditelne? to lekar nepovedal ze je zbytocny? robi sa vtedy ak krvacanie nie je-a test odhali i stopy krvi nepostrehnutelne a neviditelne.
treba rektoskopiu,pripadne i kolonoskopiu,alebo rovno prehltnutelnu tabletovu endoskopiu-ta je ale draha a hradi si ju sam pacient,ale preskuma cely traviaci trakt a neboli to

kiki

Ten test dostat v lekarni, vola sa HaemOccult ale kolko stoji to neviem. Ak sa v tvojej rodine vyskytla rakovina hrubeho creva alebo mas po 50-ke, mas na neho narok bezplatne, vtedy by ti ho mal dat lekar. Udivuje ma pristup tvojho lekara.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

TEST NA PRITOMNOST KRVI V STOLICI? - Fórum - ZDRAVIE.sk