Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vie niekto navod ako sa zbavit drobuckych vyrazok na čele?

ja:)

ak mas presne tie iste, ako pisala zakladatelka temy, tak ja som to napr. mala od alergie.. zistili mi alergiu na urcite potraviny a ako som ich prestala jest, tak mi to same vymizlo.. dovtedy mi nezaberalo na ne absolutne nic.

FK

Ahojte. Mám 14 a vyrážky sa mi začali tvoriť pred vianocami.Neviem čo s tým mám robiť. Používam pleťovú vodu z lekárne volá sa under twenty a aj detský púder a vyrážky mi velmi dobre vysuší.Ale nemiznú mi.Začala som piť vela vody a zdravo sa stravovať ale nič nezaberá. Neviem čo mám vyskúšať rozmýšala som nad vela vecami ale bojím sa ich vyskúšať aby sa mi nezhoršila pleť. Prosím pomôžte vopred dakujem!

skusto

ja tiež som sa začal zdravo stravovať a proste funguje to aj ked raz za čas si zvyknem dať niečo nezdrave /obmedzujem už aj obyčajny chlieb/ tak mam akoby vyčitky ...tak na druhy den automaticky zdravo...psylium denne už vyše pol roka .. zinok na rano. probiotika k večeru...a aspon 2 jablka denne plus vela vody

makaronkaXX

tiez som toho nazoru, ze je to zo stravy. Mne na to kožná dávala všelijaké masti a vodičky a nepomáhalo a nakoniec na alergológii zistili, že mám potrav. alergiu na jednu zložku... poslali ma na prečistenie čriev a zmizli..

bibba

a nariekat a nic nerobit. sorry len moj nazor. tiez niekedy nevyzeram najlepsie ale potom sa aspon nestazujem a uz viem z coho to mam. a vy co si nahovarate ze neviete z coho to mate tak ste potom strasne nevnimavi ludia podla mna...

bibba

to ani nikdy nedokazu. potom by si ludia prestali kupovat mc donald alebo cokoladu a podobne veci... ja ked jem sprostosti tak hned to je vidno na mojej tvari. raz som si dala taku bezcukrovu dietu a za mesiac som vyzerala fakt dobre, lenze vy ostatni si budete radsej hovorit ze to neni z jedla a prosim. budte skaredi teda. najjednoduhsie je sa ospravedlnovat

bingham

no takto...urcite potraviny sposobuju niektorym ludom akneeee...napr.mlieko...koreniste atd..

ale urcite nie je strava hlavnou pricinou akne

aluska

bibba ak nahodou nevies tak este nebolo dokazane, ze akne alebo celkovo plet a strava suvisia..resp ze strava ovplyvnuje plet, hlavne vyrazky a akne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vie niekto navod ako sa zbavit drobuckych vyrazok na čele? - Fórum - ZDRAVIE.sk