Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stale trasie nohami

Príspevok v téme: Stale trasie nohami
manala

Nechapem, preco moj priatel stale trasie nohou. Vacsinou to registrujem ked lezime alebo sedime pred telkou. Proste pozera sa, ale popritom stale trasie, kmita nohou- od clenka az po prsty. Pytala som sa ho, ci je nervozny, ale tvrdi ze nie. Mozno je, sme spolu kratko a nepovazuje za potrebne mi to vysvetlovat, ale aj tak. Citala som o syndrome nepokojnych noh, ale len ze to postihnuti robia len v noci a on to robi kedykolvek pocas dna. Viete mi niekto vysvetlit preco to robi? Jeho sa radsej na to nepytam, lebo ked vidi, ze som z toho nervozna, ospravedlni sa a o chvilu to robi zase. Ale mna to hrozne znervoznuje...

jajka001_

to je ako hyperaktivita, nedokaze byt v klude, stale musi nieco robit, ja som tiez taka, ked som nutena nehybat sa, okamzite zaspim :)) netrap sa tym, je to v pohode.

RNG

Ja mam ten isty problem uz od mala. Ale trasenie nohami pomaha hybat lymfu v nohach a dnes na stare kolene ked sa dlhsie sedim tak mi strpnu nohy(zastavena cirkulacia krci aj lymfy)

dwopy

tak tento zlozvyk mam aj ja uz od mala a urcite to nema nic spolocne s drogamy a ani alkoholom ....proste nedokaze byt v klude:D

kukix

Je to normalne vnutorne napatie. Suvisi to s aktualnou psychickou pohodou/nepohodou. Nic vazne ak to netrva dlho. Potom treba hladat problem v tom co ho rozrusuje/napina. Moze to byt pretazenie, vela stresu, vela napatie (ci pozitivneho alebo negativneho).
Preventivne doporucujem Megnezium a vitamin B6 - da sa kupit, vola sa to Magne B6.

mišenka

Ja si tiež myslím, že to nie sú drogy ani alkohol, to je riadna sprostosť. Ja tiež každú chvíľku trasiem nohou, a myslím, že je to preto, lebo nevydržím ani chvíľu v kľude. A tiež to môže byť spôsobené nervozitou, ktorú cíti vo vnútri, hoci si to navonok neprizná.

kukuruku

Ja to robim tiez a niesom alkoholicka ani neberiem drogy, by ma zaujimalo kde si taku blbost vyhrabal?? Obcas to robim ked sa na nieco sustredim a vobec to nevnimam.

manala

Mily house, moj priatel je roky moj najlepsi kamarat, takze ho dobre poznam a na alkohole zavisly urcite nie je a drogy uz duplom neberie.Takze to bude asi nieco ine...

house

mila Manala nechcem ta sklamat ani rozrusit ,ale Tvoj priatel je bud zavisly na alkohole, alebo na drogach, daj si pozor, to Ti radi stary dobry House, len aby si sa nesklamala over si ho.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stale trasie nohami - Fórum - ZDRAVIE.sk